Gezinimi atla

Renishaw haberleri

Renishaw'un en son firma ve ürün haberleri

 • Çoklu lazerin sağladığı verimlilik ile aditif üretim olanaklarınızı ortaya çıkarın

  The galvanometer block additively manufactured using four lasers on the RenAM 500Q over a period of 19 hours Çoklu lazerin sağladığı verimlilik ile aditif üretim olanaklarınızı ortaya çıkarın. Konu yaratıcılık olduğunda bir elin nesi var, iki elin sesi var diyebiliriz, ancak konu metal aditif üretim olunca dört lazer bir lazerden daha iyi midir?

 • Renishaw yeni ultra kompakt ve yüksek derecede tekrarlanabilirliğe sahip radyo probunu piyasaya sürüyor

  RMP400 Global bir mühendislik firması olan Renishaw, Japonya'da gerçekleştirilecek JIMTOF 2018'deki resmi ürün lansmanının ardından, ABD IMTS ve Almanya AMB'de RMP400 takım tezgahı probunu tanıtacak. Küçük 5 eksenli takım tezgahları için tasarlanan bu ultra kompakt strain gauge prob, parça sıfırlama, öğe ölçümü ve tezgah performansı kontrolü için güvenilir ve hassas bir temasla tetiklemeli çözüm sağlar.

 • Yerli Otomobile İlk Adım

  Maktek 2018 Meslek lisesi öğrencileri ‘yerli otomobil’in de parçalarını üretecek CNC tezgahlarını tasarlayacak. TİAD’ın başlattığı ‘MAKTEK 1. Altın Pergel CNC Takım Tezgahları Tasarım Yarışması’ ile meslek lisesi öğrencileri Türkiye’nin yeni CNC tezgahlarını tasarlayacak. 22 Ocak’ta başvuruların alınmaya başlandığı yarışmanın sonuçları MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’da açıklanacak.

 • Renishaw’un Equator™ mastar ile parça kontrol sistemi için yeni akıllı proses kontrolü yazılımı

  IPC software - Double offset applied Renishaw Equator™ esnek mastarı artık, CNC imalat proseslerindeki takım ofseti güncellemelerini tamamen otomatikleştirme fonksiyonu sağlayan, IPC (intelligent process control - akıllı proses kontrolü) yazılımı ile birlikte takdim edilmektedir. Geliştirilmiş hassas parça işleme özelliği, azalan ayarlama ve proses uyarlama süresi ve otomasyon sistemleri ile entegrasyon, kullanıcıların şimdi sahip olmayı bekleyecekleri ayrıcalıklardan bazılarıdır.

 • Renishaw, EMO Hannover 2017 fuarında REVO® çok sensörlü sistem için tasarlanan yeni yüzey pürüzlülüğü probunu tanıtacak

  SFP2 RSS Dünya lideri bir koordinat ölçüm tezgahı (CMM) ekipmanları üreticisi olan Renishaw, Almanya'da gerçekleştirilecek olan EMO Hannover 2017 fuarında (18 - 23 Eylül, salon 6, stand B46) CMM'lerde REVO 5-eksenli ölçüm sistemi ile kullanım için tasarladığı, yeni geliştirilmiş yüzey pürüzlülüğü ölçüm probunu (SFP2) sergileyecek.

Kategorilerine göre haberler