Gezinimi atla

Firma haberleri

AR-GE ve imalat işlemlerini ve Renishaw'un dünya çapındaki geniş destek ofisleri ağını kapsayan, en son Renishaw firma haberleri, başarı hikayeleri ve duyurular.

En son makaleler

 • Yerli Otomobile İlk Adım

  Maktek 2018 Meslek lisesi öğrencileri ‘yerli otomobil’in de parçalarını üretecek CNC tezgahlarını tasarlayacak. TİAD’ın başlattığı ‘MAKTEK 1. Altın Pergel CNC Takım Tezgahları Tasarım Yarışması’ ile meslek lisesi öğrencileri Türkiye’nin yeni CNC tezgahlarını tasarlayacak. 22 Ocak’ta başvuruların alınmaya başlandığı yarışmanın sonuçları MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’da açıklanacak.

 • EMO Hannover 2017'de Renishaw'un odak noktası entegre ölçüm

  EMO Hannover 2017 logo Hassas mühendislik teknolojilerinde bir dünya lideri olan Renishaw, kapsamlı metroloji ve aditif imalat sistemlerini 18 - 23 Eylül 2017 tarihlerinde Almanya'da gerçekleşecek EMO Hannover 2017 fuarında iki stantta sergileyecek.

 • Renishaw EMO 2015'te ölçüm hızı, erişebilirlik ve basitliğe odaklanıyor

  EMO Milan 2015 logo Hassas parça mühendisliği teknolojileri alanında bir dünya lideri olan Renishaw, kapsamlı metroloji ve aditif üretim ekipmanlarını, İtalya'nın Milan şehrinde 5 - 10 Ekim 2015 tarihlerinde düzenlenecek EMO 2015'te piyasaya sunacak.

 • Renishaw fikstürleri: metroloji fikstürlerinşz için yeni tek kaynak

  CMM fixture set up 2012 yılında R&R Sales LLC’nin satın alınmasının ardından Renishaw özellikle koordinat ölçme tezgahları (CMM’ler), kameralı/optik sistemler ve kendi Equator™ mastarlama tezgahı için tasarlanmış olan yeni bir kapsamlı modüler fikstür serisi geliştirmiştir.

 • Renishaw EMO 2013'te

  EMO 2013 logo Renishaw (Salon 6 Stand B38), 16 - 21 Eylül tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleştirilecek olan EMO Hannover 2013 fuarında, proses-öncesi tezgah kalibrasyonu için yeni teknolojilerden, çevrim içi ve çevrim dışı proses sonrası ölçüme kadar, yalın imalata artan ilgiyi ele almaya yardım edecek bir dizi proses kontrol çözümünü ön plana çıkaracak.

Tüm makaleler