Gezinimi atla

Renishaw hakkında

Apply innovation

Renishaw, hassas ölçüm ve medikal sektörü alanındaki uzmanlığı ile, dünyanın önde gelen mühendislik ve bilimsel teknoloji firmalarından biridir. Firma, jet motoru ve rüzgar türbini üretiminden, diş hekimliği uygulamaları ve beyin ameliyatlarına kadar, çok çeşitli uygulamalarda kullanılan ürünler ve hizmetler tedarik eder. Ayrıca aditif üretim alanında da (metal 3-boyutlu yazdırma olarak da anılır) bir dünya lideridir. 3-boyutlu yazıcı ile metal tozlardan parçalar "yazdıran" endüstriyel tezgahları tasarlayan ve üreten İngiltere'deki tek firmadır.

Renishaw Grup halihazırda dünya çapında 35 ülkede faaliyet gösteren 70’ten fazla ofiste, 4,000 civarında çalışan istihdam etmektedir. Bu çalışanların yaklaşık 2,800'ü, firmanın araştırma ve geliştirme çalışmaları ve üretiminin büyük bir çoğunluğunun yürütüldüğü, İngiltere içerisinde istihdam edilmektedir.

İlgili belgeler

  • Sunum:  Renishaw plc'nin tanıtımı - 2016-2017 Sunum: Renishaw plc'nin tanıtımı - 2016-2017

    Renishaw'ın kökenleri, büyümesi, mevcut işleri ve gelecek planlarını içeren bir Renishaw plc tanıtımı. Sunum, firmanın ARGE çalışmalarına yaklaşımını, üretim tecrübesini, küresel destek gücünü ve çalışanlara ve yeniliğe olan bağlılığını açıklamaktadır. Bu sunumun satış faaliyetlerini desteklemesi amaçlanmıştır. Sunumu özel dinleyici kitlesi veya senaryolar için isteğe özel uyarlayabilirsiniz. Sunum sunucunun notlarını içermektedir ve haricen dağıtılmamalıdır.