Gezinimi atla

Pozisyon enkoderleri haberleri

Tasarımcıların çok çeşitli enkoderleri hareket kontrol sistemlerine entegre etmelerine imkan veren Renishaw’un en son enkoder ürünleri haberleri, başarı hikayeleri ve teknik makaleler

En son makaleler

 • Renishaw Win Otomasyon 2015 fuarında gelişmiş enkoder ürünlerini sunuyor

  WIN Automation 2015 logo 19 - 22 Mart tarihleri arasında İstanbul, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek WIN Otomasyon Fuarında RESOLUTE™ gerçek mutlak ve TONiC™ artımsal optik enkoderleri tanıtılacaktır. Salon 2'de bulunan B240 numaralı standa uğrayacak olan ziyaretçiler Renishaw'un hassas pozisyon tespit sistemleri serisini görecekler.

 • Yeni 18 bit mutlak manyetik halka enkoder

  AksIM magnetic encoder Renishaw'un bağlı kuruluşu RLS d.o.o., dahili OEM hareket kontrol uygulamaları için yeni AksIM™ gerçek mutlak manyetik enkoderin piyasaya çıkarıldığını duyurdu.

 • LinACE™ mutlak InAxis™ lineer şaft enkoderleri

  LinACE absolute shaft encoder LinACE, pozisyon veya hız için bir geribildirim elemanı olarak, hidrolik, pnömatik ve elektromekanik aktüatörlere entegre edilmek için tasarlanmış dayanıklı bir mutlak lineer enkoderdir. Sistem ±5 µm hassasiyete sahiptir ve kullanıcılar güvenlik ve performansı belirgin bir şekilde arttıran, tam bir kapalı döngü kontrol elde edebilirler. Renishaw’un bağlı kuruluşu RLS tarafından tasarlanan ve üretilen LinACE lineer pozisyon geribildirimine tamamıyla yeni bir yaklaşım sunmaktadır.

 • Siemens DRIVE-CLiQ arayüz ile RESOLUTE™ gerçek-mutlak lineer ve dairesel (açılı) enkoder

  DRIVE-CLiQ logo Siemens DRIVE-CLiQ, enkoder ve direkt ölçme sistemlerini SINUMERIK ve SINAMICS sürücü bileşenleri ile birbirine bağlamak için kullanılan, yaratıcı ve etkin bir arayüzdür. DRIVE-CLiQ arayüzü ile RESOLUTE gerçek-mutlak optik enkoder, tezgah üreticilerinin daha yüksek performans ve güvenilirlik elde etmesine imkan verir.

 • Renishaw HS20 lazer enkoder kritik uygulamalar için uzun-vadeli destek sağlamaktadır.

  HS20 with long range optics EMO 2013, Renishaw’un 60 metreye varan menzili ile havacılık endüstrisinde kullanılan büyük takım tezgahlarındaki pek çok uygulamada bulunan, köklü HS10 uzun menzilli lazer enkoderinin yerini alacak olan, tamamen güncellenmiş bir ürünün piyasaya sunulmasına ev sahipliği yapacaktır.

Tüm makaleler