Gezinimi atla

Şirket sorumluluğu

Ürün geliştirme ve üretim yöntemlerine sürekli yatırım yaparak, istikrarlı büyüme ilkesi doğrultusunda hareket ediyoruz. Ayrıca Renishaw olarak kendi alanında ve toplumda lider ve sektörüne katkı sağlayan bir şirket imajı oluşturmayı diliyoruz.

Hedeflerimize özenli, açık ve dürüst bir şekilde ulaşmayı istiyoruz ve yaptığımız işin her yönüyle çevreye en az düzeyde zarar vermesini garanti etmek için çabalıyoruz.

Şirket sorumluluğuna (CR) yaklaşımımız

Renishaw, iş hayatını etkileyen sosyal ve çevresel faktörleri, dolayısıyla bu faktörlerin firmanın saygınlığı ve karlılığı üzerindeki etkilerini, etkin bir biçimde yönetmek amacıyla, Grup'un faaliyetlerine daha iyi odaklanmayı sağlamaya yönelik resmi bir CR yönetim yapısı geliştirmiştir.

Grup Finans Direktörü Allen Roberts, firmanın CR faaliyetlerinin tüm yönlerini yönetmekten sorumludur.

CR yaklaşımımızın yapılanmış ve uygun bir biçimde gelişmesini devam ettirmek için, CR ekibimiz, Yönetim Kurulumuz ve firma içerisindeki diğer yönetim birimlerimiz ile dialog içinde, bir CR stratejisi geliştirdik. Değer zincirimiz içerisinde net değer yaratan bir firma olmak için, CR yolculuğumuza devam etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Önümüzdeki yola baktığımızda, yıllardır gerçekleştirmekte olduğumuz CR faaliyetlerimizin, üstüne çıkabileceğimiz, sağlam bir temel oluşturduğunu görüyoruz.

CR ekibi ile iletişime geçmek isterseniz, lütfen iletişim formunu doldurun ve “Sorgunun Amacı” açılır menüsünden “Şirket Sorumluluğu” seçeneğini seçin.

İlgili belgeler