Gezinimi atla

Tezgah kalibrasyonu ve optimizasyonu

Bilinen ve tekrar edilebilir bir proses kapasite seviyesi elde etmek için tezgah performans ölçümü ve teşhisi gereklidir.

Proses gelişiminde ilk adım

Renishaw’un lazer interferometre ve ballbar ölçüm sistemleri takım tezgahlarının, koordinat ölçüm tezgahlarının (CMM'ler) ve diğer kritik pozisyonlandırma özelliğine sahip hareketli sistemlerin statik ve dinamik performansını değerlendirir, izler ve geliştirir.

Bu sebeple ürünlerimiz proses geliştirmede ilk adım olarak kabul edilmelidir. Söz konusu sistemler tezgah üzeri ve tezgah dışı prob ile ölçüm sistemleri ile birbirini tamamlamaktadır.

XK10 alignment lazer sistemini tanıtıyoruz

XK10 alignment lazer sistemi, takım tezgahlarının üretimi ve hizalanmaları sırasında kullanılmak üzere geliştirilmiş ve şahit numunelere olan ihtiyacı ortadan kaldırmıştır.

Lineer raylarda, rayların doğrusal, kare, düz, paralel ve seviyelenmiş olmalarını sağlamanın yanı sıra, döner tezgahların iş mili yönüne ve eş eksenlerine erişmek için kullanılırlar.

XK10'un avantajlarını keşfedin

Sisteminizin upgrade edilmesi

Renishaw, mevcut müşterilerinin ürünlerinin sürümlerini en son sisteme upgrade etmeleri için en iyi çözümü sağlamak amacıyla bir dizi seçenek sunmaktadır. QC20-W kablosuz teleskopik ballbar sisteminin size sağladığı tüm faydalar ile, sisteminizi upgrade etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz.

XL-80 lazer sistemimiz size önemli performans ve işletim faydası sağlar ve ML10 optikleri ile uyumludur. Bunun yanı sıra XR20-W döner eksen kalibratörü uygulama esnekliğini arttırır, ayar ve uygulamayı basitleştirir.

Kalibrasyon yazılımı

Renishaw; hataları gidermek, fonksiyonellik eklemek, dil desteğini arttırmak, standartlardaki değişiklikleri yansıtmak ve Microsoft yazılımındaki değişikliklere karşılık vermek amacıyla, yazılımını düzenli olarak günceller.

En son yazılımı kullanmıyorsanız, bu özelliklerden mahrum kalmış olabilirsiniz.

En son yazılımı indirin