Gezinimi atla

Tezgah kalibrasyonu ve optimizasyonu

Bilinen ve tekrar edilebilir bir proses kapasite seviyesi elde etmek için tezgah performans ölçümü ve teşhisi gereklidir.

Proses gelişiminde ilk adım

Renishaw’un lazer interferometre ve ballbar ölçüm sistemleri takım tezgahlarının, koordinat ölçüm tezgahlarının (CMM'ler) ve diğer kritik pozisyonlandırma özelliğine sahip hareketli sistemlerin statik ve dinamik performansını değerlendirir, izler ve geliştirir.

Bu sebeple ürünlerimiz proses geliştirmede ilk adım olarak kabul edilmelidir. Söz konusu sistemler tezgah üzeri ve tezgah dışı prob ile ölçüm sistemleri ile birbirini tamamlamaktadır.

XM-60 çok eksenli kalibratörün tanıtımı

XM-60, tek bir ayarlama ile eş zamanlı olarak, bir lineer eksen boyunca altı serbestlik derecesi içerisinde hataları ölçme becerisine sahip bir lazer ölçüm sistemidir.

Tek bir veri toplama işlemi ile eksendeki tüm geometrik hataları ölçmek için güçlü bir teşhis imkanı sağlar.

CARTO 3.0 yazılımının ilk kullanımında, tüm Renishaw lazer kalibrasyon ürünleri için kullanımı kolay ve yol gösterici bir yazılım çözümü sağlayan, XM-60 çok eksenli kalibratörü XR20-W döner eksen kalibratörü ile kullanılabilir

XM-60'ın avantajlarını keşfedin

Sisteminizin upgrade edilmesi

Renishaw, mevcut müşterilerinin ürünlerinin sürümlerini en son sisteme upgrade etmeleri için en iyi çözümü sağlamak amacıyla bir dizi seçenek sunmaktadır. QC20-W kablosuz teleskopik ballbar sisteminin size sağladığı tüm faydalar ile, sisteminizi upgrade etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz.

XL-80 lazer sistemimiz size önemli performans ve işletim faydası sağlar ve mevcut ML10 optikleri ile uyumludur. Bunun yanı sıra XR20-W döner eksen kalibratörü uygulama esnekliğini arttırır, ayar ve uygulamayı basitleştirir.

Kalibrasyon yazılımı

Renishaw; hataları gidermek, fonksiyonellik eklemek, dil desteğini arttırmak, standartlardaki değişiklikleri yansıtmak ve Microsoft yazılımındaki değişikliklere karşılık vermek amacıyla, yazılımını düzenli olarak günceller.

En son yazılımı kullanmıyorsanız, bu özelliklerden mahrum kalmış olabilirsiniz.

En son yazılımı indirin