Gezinimi atla

Tezgah kalibrasyonu ve optimizasyonu

Bilinen ve tekrarlanabilir bir proses kapasite seviyesi elde etmek için tezgah performans ölçümü ve teşhisi gereklidir.

Proses gelişiminde ilk adım

Renishaw’un lazer interferometre ve ballbar ölçüm sistemleri takım tezgahlarının, koordinat ölçüm tezgahlarının (CMM'ler) ve diğer kritik pozisyonlandırma özelliğine sahip hareketli sistemlerin statik ve dinamik performansını değerlendirir, izler ve geliştirir.

Bu sebeple ürünlerimiz proses geliştirmede ilk adım olarak kabul edilmelidir. Söz konusu sistemler tezgah üzeri ve tezgah dışı prob ile ölçüm sistemleri ile birbirini tamamlamaktadır.

XK10 alignment lazer sistemini tanıtıyoruz

XK10 alignment lazer sistemi, takım tezgahlarının üretimi ve hizalanmaları sırasında kullanılmak üzere geliştirilmiş ve şahit numunelere olan ihtiyacı ortadan kaldırmıştır.

Lineer raylarda, rayların doğrusal, kare, düz, paralel ve seviyelenmiş olmalarını sağlamanın yanı sıra, döner tezgahların iş mili yönüne ve eş eksenlerine erişmek için kullanılırlar.

XK10'un avantajlarını keşfedin

Sisteminizin upgrade edilmesi

Renishaw, mevcut müşterilerinin ürünlerinin sürümlerini en son sisteme upgrade etmeleri için en iyi çözümü sağlamak amacıyla bir dizi seçenek sunmaktadır. QC20 ballbar’ın tezgahlarının durumlarını karşılaştırmaları ve izlemeleri konusunda sağladığı tüm avantajlar sayesinde kullanıcıların sistemlerini upgrade etmeyi isteyeceklerini düşünüyoruz.

XL-80 lazer interferometre sistemimiz belirgin performans ve çalışma avantajları sağlar ve ML10 optiklerimizle uyumludur. XR20 döner eksen kalibratörü daha fazla esneklik verir, bunun yanında kurulumu ve çalıştırması daha basittir.

Kalibrasyon ürünü yazılımı

CARTO yazılım paketi hızlı bir şekilde tüm Renishaw kalibrasyon ürünlerine ve uygulamalarına yönelik bir çözüm olma yolundadır. Bazı fonksiyonlar halen geliştirme aşamasında olduğundan başka bir kalibrasyon ürünü yazılımına ihtiyaç duyulabilir.

Kalibrasyon yazılımı ile ilgili karşıdan yüklemeler