Gezinimi atla

Kariyer

Çalışanlarımız ve ürünlerimiz üzerinde yaşadığımız dünya için gerçek bir fark yaratmaktadır.

Jet motoru ve rüzgar türbini üretiminden, diş hekimliği ve beyin ameliyatına, zor mühendislik ve bilim problemlerini çözüyoruz.

Service & Applications Engineer

İlginizi çekebilecek bir fırsatımız var! Renishaw'un ürün yelpazesini desteklemek için güçlü bir takım oyuncusu olacak, tercihen metal işleme endüstrisinde, CAD/CAM yazılımı ve CNC bilgisine ve CMM makine dillerinin programlanmasına ilişkin deneyimi olan yeni bir Servis ve Uygulama Mühendisi arıyoruz. Bu pozisyon için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen link üzerinden başvurunuzu yapın!

Service & Applications Engineer (Workday)

Bir fark yaratın

Yenilikçilik ve kişisel başarıları destekleyen küresel bir firma olan Renishaw'da çalışarak bir fark yaratacaksınız. Aramanıza buradan başlayın.

Bölgenizde bulunan Renishaw kariyer fırsatları hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bize aşağıdaki adres üzerinden e-posta gönderiniz: hr.emea@renishaw.com

Renishaw'da en iyi insanları çekmeye, en iyi ortamların bir parçası olmaya ve çeşitli müşterilerimize uyum sağlamaya yönelik bir çeşitlilik kültürüne inanırız. Tüm nitelikli başvuru sahiplerine ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel kimlik, cinsel yönelim, deneyim, eğitim ve yetişme durumu, yaş, bakış açısı ve yeteneklere bakılmaksızın istihdam için eşit değerlendirme sağlarız. Renishaw ayrımcı olmayan bir işverendir ve farklı yeteneklere sahip adaylar için her türlü makul düzenlemeyi sağlamayı taahhüt eder.