Gezinimi atla

Renishaw haberleri

Renishaw'un en son firma ve ürün haberleri

 • Yeni alignment lazer sistemi Renishaw’un tezgah kalibrasyon çözümlerini arttırıyor

  Squareness measurement using XK10 on a machine tool Renishaw’un yeni XK10 alignment lazer sistemi, takım tezgahlarının üretimi ve hizalanmaları sırasında kullanılmak üzere geliştirilmiş ve şahit numunelere olan ihtiyacı ortadan kaldırmıştır. Lineer raylarda, rayların doğrusal, kare, düz ve seviyelenmiş olmalarını sağlamanın yanı sıra, döner tezgahların iş mili yönüne ve eş eksenlerine erişmek için kullanılabilir. Bu faktörler, XK10 ile sistemin canlı görüntüleme özelliği kullanılarak üretim sırasında ölçülebilir ve hizalanabilir.

 • Yeni QuickLoad™ ray sistemi parça ölçümü sırasında hızı, verimliliği ve hassasiyeti arttırır

  Renishaw QuickLoad rail and plates Renishaw metroloji fikstürleri serisi için tasarladığı QuickLoad™ ray sisteminin tanıtımını yapmaktan memnuniyet duymaktadır. QuickLoad ray sistemi koordinat ölçüm tezgahlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir ve hızlı ayırma magnetleri ve yerleştirme pimleri kullanılarak rayın her iki tarafına yerleştirilen QuickLoad taban plakaları ile birlikte kullanıldığında sağlam bir iş tutma pozisyonu sağlar.

 • Renishaw Win Eurasia 2019 fuarında gelişmiş enkoder system çözümlerini sunuyor

  WIN Automation 2015 logo Hassas ölçüm ve medikal sektörü alanındaki uzmanlığı ile dünyanın önde gelen mühendislik ve teknoloji firmalarından biri olan Renishaw bu yıl da WIN Eurasia 2019 fuarında yer alacaktır. Yüksek çözünürlük ve hassasiyet ile güvenilir ve tekrarlanabilir pozisyon bilgisi veren optik, manyetik ve lazer enkoder sistemlerimizi 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında Salon-2 ‘de B260 numaralı standımızda görebilirsiniz.

 • Çoklu lazerin sağladığı verimlilik ile aditif üretim olanaklarınızı ortaya çıkarın

  The galvanometer block additively manufactured using four lasers on the RenAM 500Q over a period of 19 hours Çoklu lazerin sağladığı verimlilik ile aditif üretim olanaklarınızı ortaya çıkarın. Konu yaratıcılık olduğunda bir elin nesi var, iki elin sesi var diyebiliriz, ancak konu metal aditif üretim olunca dört lazer bir lazerden daha iyi midir?

 • Renishaw yeni ultra kompakt ve yüksek derecede tekrarlanabilirliğe sahip radyo probunu piyasaya sürüyor

  RMP400 Global bir mühendislik firması olan Renishaw, Japonya'da gerçekleştirilecek JIMTOF 2018'deki resmi ürün lansmanının ardından, ABD IMTS ve Almanya AMB'de RMP400 takım tezgahı probunu tanıtacak. Küçük 5 eksenli takım tezgahları için tasarlanan bu ultra kompakt strain gauge prob, parça sıfırlama, öğe ölçümü ve tezgah performansı kontrolü için güvenilir ve hassas bir temasla tetiklemeli çözüm sağlar.

Kategorilerine göre haberler