Gezinimi atla

Renishaw haberleri

Renishaw'un en son firma ve ürün haberleri

 • Devrim yaratan yeni enkoder cetveli yepyeni kapılar açıyor

  RKLC close-up Global metroloji uzmanı Renishaw, altındaki taşıma biriminin termal davranışını benimseyen, taşıma birimine mastarlanmış yeni bir enkoder cetveli piyasaya sunuyor. RKLC enkoder cetveli, dayanıklı, sadece 0,15 mm kalınlığı sahip, 6 mm genişliğinde bir paslanmaz çelik şerittir. Cetvel Renishaw’un VIONiC™, TONiC™ ve QUANTiC™ artımsal enkoder aileleri ile uyumludur.

 • Renishaw torna tezgahı ve çok amaçlı tezgahla işleme uygulamaları için en yeni sağlam ve güvenilir takım sıfırlama çözümünü piyasaya sunuyor

  APC Global mühendislik firması Renishaw yeni APCA-45 takım sıfırlama probunu TIMTOS 2019 Tayvan’da piyasaya sürecek. Torna tezgahları ve çok amaçlı tezgahlarda bulunan zorlu işleme ortamları için özel olarak tasarlanmış APCA-45, torna ile işleme, oluk açma, diş açma ve delme takımları gibi, çok sayıdaki takımı sıfırlamak için sağlam, güvenilir ve otomatik bir çözüm sağlamaktadır.

 • Yeni alignment lazer sistemi Renishaw’un tezgah kalibrasyon çözümlerini arttırıyor

  Squareness measurement using XK10 on a machine tool Renishaw’un yeni XK10 alignment lazer sistemi, takım tezgahlarının üretimi ve hizalanmaları sırasında kullanılmak üzere geliştirilmiş ve şahit numunelere olan ihtiyacı ortadan kaldırmıştır. Lineer raylarda, rayların doğrusal, kare, düz ve seviyelenmiş olmalarını sağlamanın yanı sıra, döner tezgahların iş mili yönüne ve eş eksenlerine erişmek için kullanılabilir. Bu faktörler, XK10 ile sistemin canlı görüntüleme özelliği kullanılarak üretim sırasında ölçülebilir ve hizalanabilir.

 • Yeni QuickLoad™ ray sistemi parça ölçümü sırasında hızı, verimliliği ve hassasiyeti arttırır

  Renishaw QuickLoad rail and plates Renishaw metroloji fikstürleri serisi için tasarladığı QuickLoad™ ray sisteminin tanıtımını yapmaktan memnuniyet duymaktadır. QuickLoad ray sistemi koordinat ölçüm tezgahlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir ve hızlı ayırma magnetleri ve yerleştirme pimleri kullanılarak rayın her iki tarafına yerleştirilen QuickLoad taban plakaları ile birlikte kullanıldığında sağlam bir iş tutma pozisyonu sağlar.

 • Renishaw Win Eurasia 2019 fuarında gelişmiş enkoder system çözümlerini sunuyor

  WIN Automation 2015 logo Hassas ölçüm ve medikal sektörü alanındaki uzmanlığı ile dünyanın önde gelen mühendislik ve teknoloji firmalarından biri olan Renishaw bu yıl da WIN Eurasia 2019 fuarında yer alacaktır. Yüksek çözünürlük ve hassasiyet ile güvenilir ve tekrarlanabilir pozisyon bilgisi veren optik, manyetik ve lazer enkoder sistemlerimizi 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında Salon-2 ‘de B260 numaralı standımızda görebilirsiniz.

Kategorilerine göre haberler