Gezinimi atla

Sisteminizi upgrade edin

Renishaw mevcut müşterilerine en iyi çözümü sağlamak amacıyla bir dizi upgrade seçeneği sunmaktadır.

Renishaw’un tezgah ölçüm çözümlerinden faydalanmaya devam etmek için sisteminizi şimdi upgrade edin.

QC10’dan QC20’ye upgrade takımı

QC20 kablosuz ballbar‘ın sağladığı tüm avantajlar nedeniyle mevcut müşterilerimizin sistemlerini yükseltmek isteyeceklerini düşünüyoruz.

Bunu mümkün olduğunca kolay hale getirmek için, QC20 kullanmaya başlarken mümkün olan en düşük fiyatın verilmesi amaçlanmıştır. Takımın yapısı ve fiyatlandırılmasında, “temel upgrade takımı” artı diğer aksesuarlar ve seçenekler ayrı upgrade takımları veya parçaları olarak sunulmuştur.

Bu durum mevcut kullanıcıların ihtiyaç duydukları fonksiyon için ödeme yapmalarına imkan verir. (bazı bölgelerde “birleştirilmiş” takımlar da önerilmektedir).

QC20 ballbar upgrade takımı

QC20 ballbar hacim testi QC10 ballbarr donanımınızı getirin ve QC20 ballbar temel upgrade takımına, yeni bir takımın yarı fiyatından daha az fiyata sahip olun.

Upgrade takımı, bir QC20 ballbar, takım uzatması, merkez yuvası, pil, Ballbar 20 yazılımı/kılavuzu (karşıdan indirme seçeneği), kurulum küresi, tezgah geçerlilik kartları, kalibrasyon belgesi ve takımlardan oluşmaktadır.

Takımın paketlenmiş hali doğrudan QC10 ballbar sistem çantasına (sadece 2001 öncesi metal çerçeveli çanta) sığacak şekilde tasarlanmıştır. Veya opsiyonel bir QC20 ballbar çantası satın alınabilir.

QC20 ballbar ilave seçenekleri

Ballbar aksesuarları serimiz QC20 ballbar sisteminin fonksiyonelliğini ve taşınabilirliğini arttırır.

QC20 kısmi ark takımı

QC20-W kısmi ark kiti

Takım revize edilmiş merkezi mil bağlantısı ve takım uzatmalarından oluşmaktadır. Bu özelliği QC20 ballbar sisteminin 220º kısmi yay testini gerçekleştirmesine imkan verir.

Tüm düzlemlerdeki (XY, XZ ve YZ) testleri merkez milini hareket ettirmeksizin gerçekleştirme becerisi, kurulum işlemlerini büyük ölçüde sadeleştirir ve tek seferde gerçek bir hacimsel analiz yapılmasını sağlar.

QC20 küçük daire adaptörü

QC20-W küçük daire adaptörü

QC10 küçük daire adaptörü QC20 ballbar ile uyumlu değildir.

Mevcut kullanıcılar, QC20 ballbarın gövdesine kolayca vidalanarak monte edilen bir QC20 küçük daire adaptörü satın alabilirler. 50 mm ballbar kalibratörü QC20 ve QC10 ballbar ile uyumludur.

QC20 sistem taşıma çantası

QC20-W sistem çantası

QC20 sistem taşıma çantası, küçük daire aksesuar kiti ve VTL adaptörünü aynı çantanın içinde taşımak için tasarlanmıştır.

RX10’dan XR20-W’ye upgrade etme

XR20-W dairesel eksen kalibratörü

XR20-W döner eksen kalibratörü, RX10 döner eksen kalibratöründe bulunan hassasiyet, tekrarlanabilirlik ve otomatik çalışma özelliklerine sahiptir, ama ayrıca çok daha fazla esneklik, daha basit ayarlama ve çalışma ve daha hızlı test etme özellikleri taşımaktadır.

Renishaw, mümkün olan en fazla sayıda RX10 kullanıcısının, XR20-W döner eksen kalibratörünün harika özelliklerinden faydalanmasını istemektedir. Satın alma kararınızı kolaylaştırmak için indirim imkanları sunuyoruz.

Verilmiş olan standart indirimler, tam ve çalışır durumdaki RX10 takımının geri getirilmesi karşılığında geçerli olacaktır. Çalışmayan, hasarlı veya eksik takımların kabul edilip edilmemesi Renishaw’un taktirine kalmıştır. Kabul edilirse, indirim uygulanacaktır.

ML10’dan XL-80’e sürüm yükseltme

ML10/XL-80 karşılaştırması

Renishaw ürününüzü bir XL-80 lazer sistemine upgrade etmeniz amacıyla, ML10/EC10’dan XL-80/XC-80’e geçiş için ihtiyacınız olan her şeyi içinde barındıran, çeşitli indirimli upgrade paketlerini sunmaktadır.

XL-80 sistemi, ML10 sistemine kıyasla belirgin performans ve çalışma faydaları sunar. Lazer, ulusal ve uluslararası standartlarda izlenebilen dalgaboyunda, son derece kararlı bir lazer ışını üretir.

XL-80 sistemi, mevcut ML10 optikleri ve kurulumları ile tamamen uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. XL-80’e eşlik eden CARTO yazılım paketi üç uygulamadan oluşmaktadır:

  • Capture - lazer verileri toplamak için
  • Explore - verileri uluslararası standartlara göre analiz etmek ve kolayca PDF raporları oluşturmak için
  • Compensate - gereksinimlerinize özel kompanzasyon dosyaları kullanarak geometrik hata düzeltme yapmak için.

Ürün bilgisi