Gezinimi atla

Sisteminizi upgrade edin

Renishaw mevcut müşterilerine en iyi çözümü sağlamak amacıyla bir dizi upgrade seçeneği sunmaktadır.

Renishaw’un tezgah ölçüm çözümlerinden faydalanmaya devam etmek için sisteminizi şimdi upgrade edin.

QC10’dan QC20-W’ye upgrade takımı

QC20-W kablosuz ballbar‘ın size sağladığı tüm faydalar nedeniyle sisteminizi yükseltmek isteyeceğinizi düşünüyoruz.

Bunu mümkün olduğunca kolay hale getirmek için, QC20-W kullanmaya başlarken mümkün olan en düşük fiyatın verilmesi amaçlanmıştır. Takımın yapısı ve fiyatlandırılmasında, “temel upgrade takımı” artı diğer aksesuarlar ve seçenekler ayrı upgrade takımları veya parçaları olarak sunulmuştur.

Sadece ihtiyacınız olan fonksiyon için ödeme yapmanız yeterlidir. (bazı bölgelerde “birleştirilmiş” takımlar da önerilmektedir).

QC20-W temel upgrade takımı

QC20-W sürüm yükseltme kiti - kutuda

Mevcut QC10 dönüştürücü ünitenizi getirin ve yeni QC20-W temel upgrade takımına, yeni bir takımın yarı fiyatından daha az fiyata sahip olun.

Temel upgrade takımı ile birlikte elinize bir QC20-W ballbar, pil ve Ballbar 20 yazılımı (kullanım kılavuzları dahil), kurulum küresi, tezgah geçerlilik kartları, kalibrasyon belgesi, takımlar ve yeni manyetik yataklar geçmektedir.

Ürünün paketlenmiş hali bile mevcut QC10 çantasına doğrudan sığmaktadır. (sadece 2001 öncesinin metal çerçeveli çantaları).

QC20-W ilave seçenekleri

Ballbar aksesuarlarımızla QC20-W ürününüzün fonksiyonelliğini ve taşınabilirliğini arttırın:

QC20-W kısmi ark takımı

QC20-W kısmi ark kiti

Revize edilmiş merkezi mil bağlantısı ve vantuz uzatmasından oluşmaktadır.

Bu size, 220º kısmi ark testini QC20-W ile yapma imkanı vermektedir.

Tüm düzlemlerdeki (XY, XZ ve YZ) testleri merkez sabitini hareket ettirmeksizin ölçebilme kabiliyeti, söz konusu testlerin kurulumlarını büyük ölçüde basitleştirir ve tek seferde gerçek bir hacimsel analiz yapmanızı sağlar.

QC20-W küçük daire adaptörü

QC20-W küçük daire adaptörü

Mevcut QC10 küçük daire aksesuar takımı (KDAK) QC20-W ile kullanılamaz.

Hali hazırda QC10 KDAK kullanıyorsanız, sadece QC20-W’nin gövdesine kolaylıkla vidalanarak monte edilen, yeni adaptörü satın alın. Mevcut 50 mm’lik kalibratörünüzü kullanabilirsiniz.

QC20-W sistem taşıma çantası

QC20-W sistem çantası

Şimdi küçük daire aksesuar takımınızı ve VTL adaptörünüzü aynı küçük çantada, kendilerine ayrılmış yerlerde, taşıyabilirsiniz.

RX10’dan XR20-W’ye upgrade etme

XR20-W dairesel eksen kalibratörü

XR20-W, RX10’da bulunan hassasiyet, tekrarlanabilirlik ve otomatik çalışma özelliklerine sahiptir, ama ayrıca çok daha fazla esneklik, daha basit ayarlama ve çalışma ve daha hızlı test etme özellikleri taşımaktadır.

Renishaw, mümkün olan en fazla sayıda RX10 kullanıcısının, XR20-W döner eksen kalibratörü'nün harika özelliklerinden faydalanmasını istemektedir. Satın alma kararınızı kolaylaştırmak için indirim imkanları sunuyoruz.

Verilmiş olan standart indirimler, tam ve çalışır durumdaki RX10 takımının geri getirilmesi karşılığında geçerli olacaktır. Çalışmayan, hasarlı veya eksik takımların kabul edilip edilmemesi Renishaw’un taktirine kalmıştır. Kabul edilirse, indirim uygulanacaktır.

ML10’dan XL-80’e sürüm yükseltme

ML10/XL-80 karşılaştırması

Renishaw ürününüzü bir XL-80 lazer sistemine upgrade etmeniz amacıyla, ML10/EC10’dan XL-80/XC-80’e geçiş için ihtiyacınız olan her şeyi içinde barındıran, çeşitli indirimli upgrade paketlerini sunmaktadır.

XL-80 sistemi, ML10 sistemine kıyasla belirgin performans ve çalışma faydaları sunar. Lazer, ulusal ve uluslararası standartlarda izlenebilen dalgaboyunda, son derece kararlı bir lazer ışını üretir.

XL-80 sistemi, mevcut ML10 optikleri ve kurulumları ile tamamen uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. XL-80’e eşlik eden CARTO yazılım paketi üç uygulamadan oluşmaktadır:

  • Capture - lazer verileri toplamak için
  • Explore - verileri uluslararası standartlara göre analiz etmek ve kolayca PDF raporları oluşturmak için
  • Compensate - gereksinimlerinize özel kompanzasyon dosyaları kullanarak geometrik hata düzeltme yapmak için.

Ürün bilgisi