Gezinimi atla

Raman spektroskopisi

Çok sayıda uygulama için yüksek performanslı Raman sistemleri üreten Renishaw Raman spektroskopisi alanında tanınmış bir liderdir.

Yeni nesil Raman görüntüleme

Renishaw, en zorlu ölçümlerde bile güvenilir sonuçlar veren esnek Raman sistemleri geliştirme konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptir.

 Yenilikler neler?

Anahtar uygulama alanları

Destek, eğitim ve daha fazla bilgi

Raman analizi ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun, Renishaw'un teknik kişi ve mühendislerden oluşan ekibi, size ürün, teknik ve uygulama desteği ve uzman tavsiyesi sağlamak amacıyla hazır bulunmaktadır.

En iyi Raman spektroskopisi çözümünü elde edin.

Sistemlerimiz en yüksek seviyede performans ve esneklik sunmaktadır. Dünya çapındaki müşteriler, çok çeşitli alanlar ve uygulamalarda üstün nitelikli analitik bilgi sağlamak için onlara güvenirler.

Renishaw'un Spektroskopi Ürünleri Bölümü, 1973 yılında kurulmuş, üstün nitelikli mühendislik özelliği ile tanınan global metroloji ve üretim firmasının bir parçasıdır.

Uzun ömürlü, sağlam bir yatırım.

Renishaw ürünlerini seçerek, mükemmel bir yatırım yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Raman sisteminizin kullanımı kolaydır ve zorlu numunelerin analizinde bile tekrarlanabilir, güvenilir veri üretecektir. Ve uzun ömürlü olacaktır.

En son haberleri alın

Haberleşme listemize katılın ve aşağıdaki gelişmelerden haberdar olun:

  • diğer bilim adamlarından özel haberler
  • en son teknolojilerin ayrıntıları
  • Raman spektroskopisinin kullanımı ve uygulamaları hakkında ipucu ve öneriler

Güncellemeleri doğrudan posta kutunuzda alın.