Gezinimi atla

Raman eğitimi

Eğitim almanın dört yolu

Raman sisteminizin tam potansiyelini fark etmenizi ve tüm özelliklerinden ve becerilerinden faydalanmanızı istiyoruz. Bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmak amacıyla bir dizi eğitim seçeneği sunuyoruz.

Nasıl yapılır kılavuzları

Kapsamlı bir eğitim modülleri serisine sahibiz. Bu eğitim modülleri Raman sisteminizi etkili bir biçimde kullanmanıza ve sistemin tam potansiyelinden faydalanmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim modülleri Renishaw’un uzman sistem kullanıcıları tarafından yazılmıştır. Adım adım yardım ve rehberlik sağlarlar. İlk eğitiminizin ardında aklınıza takılan her türlü soruya cevap verebilirler.

Eğitim modülleri aşağıdakilerden oluşur:

  • WiRE yazılımı “Yardım” menüsü aracılığıyla erişilen ekran üzerinde Nasıl yapılır kılavuzları
  • Bu web sitesi üzerinden indirilebilir çevrim içi belgeler ve videolar

Çevrim içi belgelerin erişimini müşterilerimiz ve Renishaw Raman sistemleri kullanıcıları ile sınırlandırıyoruz.

Çevrim içi modüllere erişim talep etmek için aşağıya tıklayın. Birden fazla modüle erişim istemenize gerek yoktur. Bir kez onay aldıktan sonra tüm eğitim modüllerine erişim hakkına sahip olacaksınız.

Kurumunuz hakkında bilgi vermeniz ve bir kurum e-posta adresi ile (örneğin firstName.lastName@company.com) kayıt olmanız gerekecektir. Örneğin google.com ve yahoo.com adreslerinin uygun olmadığını lütfen unutmayın.

Kayıt iki adımlı bir prosestir:

  • İlk başta (bir saat içerisinde) web sitesi MyRenishaw kaydınızı yapacaktır.
    Bu işlem site üzerinden eğitim modülleri dışındaki belgeleri kolayca indirmenize imkan verir.
  • İkinci olarak (bir iş günü içerisinde) Renishaw personeli bilgilerinizi kontrol edecek ve ardından tüm eğitim modüllerine erişmenize izin verecektir.
    Size bu durumu doğrulayan bir e-posta göndereceğiz.

Raman Revealed atölyeleri

Yeni veya orta seviyedeki bir inVia kullanıcısı iseniz, Raman Revealed atölyemiz sizin için idealdir. Bu grup eğitimi oturumu inVia sisteminizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır. Üç gün boyunca aşağıdaki gibi soruların cevaplarını keşfedeceksiniz: “Hangi dalga boyunu kullanıyorum?”, “Ne zaman farklı mercekleri kullanmalıyım?”, “Numunemi nasıl hazırlamalıyım?” ve çok daha fazlası.

Daha fazla bilgi almak ve ilgilendiğiniz alanı kayıt etmek için Raman Revealed sayfalarını ziyaret edin

İsteğe özel hazırlanmış eğitim

Özellikle uygulama ihtiyaçlarınız için hazırlanmış eğitimler sağlayabiliriz. Bu eğitim uygulama ekibimiz tarafından ya sizin tesisinizde, ya da bir Renishaw tesisinde verilir. Yukarıda ana hatlarıyla verilen eğitim seçeneklerinin ihtiyaçlarınızı karşılamadığını düşünüyorsanız, lütfen özel gereksinimleriniz hakkında yerel Renishaw yetkiliniz ile konuşun.

“Başlangıç” eğitimi

Bu kişiselleştirilmiş ve etkileşimli “başlangıç” eğitimi oturumu tüm sistem satın alımlarında standart olarak bulunmaktadır. Renishaw'un uluslararası servis ekibinden biri sistemin genel fonksiyonunu açıklayacak ve sistemin sorunsuz çalıştırılmasının nasıl sürdürüleceği konusunda kullanıcıları eğitecektir. Bu eğitim sisteminizin tutarlı, güvenilir ve kalibre edilmiş performans vermesini garantileyecektir.