Gezinimi atla

Metroloji fikstürleri

Renishaw, Koordinat Ölçüm Tezgahları (CMM'ler), Equator™ mastarları ve kameralı ölçüm sistemlerinde kullanılmak üzere, bir dizi modüler ve siparişe özel hazırlanmış fikstür ve yazılım sunmaktadır.

Uygulama alanınızı seçin

Renishaw fikstürlerini kullanmak, hızlı ve tekrarlanabilir fikstür ayarları ile denetim prosesinizin verimliliğini, çoğaltılabilirliğini ve hassasiyetini geliştirebilir.

Uzay, otomotiv, elektronik, endüstriyel veya tıp uygulamaları için parça denetlediğinizde, Renishaw fikstürleri fikstürle bağlama gereksinimlerinize tam bir çözüm sağlayabilir ve denetim proseslerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Neden Renishaw metroloji fikstürlerini seçmelisiniz?

Çok sayıda esnek çözüm

Renishaw'un geniş modüler fikstür bileşenleri serisi ve isteğe özel tasarım becerileri çeşitli uygulamalar ve hemen hemen her boyuttaki, şekildeki veya malzemeden yapılmış parça için çözümler sunar. Taban plakaları ve bileşenler standart olarak M4, M6, M8 metrik ve 1/4-20 İngiliz ölçü birimindeki dişli boyutlarında mevcuttur.

Hızlı, hassas ve tekrarlanabilir

Tüm bileşenler el ile sıkılabilir ve herhangi özel bir araç gerektirmez. Ayarlamalar, alfa sayısal olarak etiketlenmiş taban plakalarımız kullanılarak, belgelendirilebilir ve hassasiyetle tekrarlanabilir.

Rakipsiz dayanıklılık, aşınmaya karşı direnç ve kalite

Isıl işlem görmüş çelik bileşenlerimiz ve Nituff® sert kaplama ile anotlanmış taban plakalarımız, pürüzsüz ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzey sağlar.

Parça denetimi sırasında arttırılmış verimlilik

Renishaw'un FixtureBuilder yazılımı, fikstürle bağlama ayarları oluşturmalarında kullanıcılara yardımcı olur, dokümantasyon sağlar ve çevrim dışı programlama konusunda destek verir.

Karşıdan yüklemeler