Gezinimi atla

Metroloji fikstürleri

Renishaw, Koordinat Ölçüm Tezgahları (CMM'ler), Equator™ mastarları ve kameralı ölçüm sistemlerinde kullanılmak üzere, bir dizi modüler ve siparişe özel hazırlanmış fikstür ve yazılım sunmaktadır.

Denetim prosesiniz için mükemmel

Renishaw metroloji fikstürlerinin denetim prosesinizi nasıl kolay, tekrarlanabilir ve hızlı hale getirebileceğini öğrenin.

Sizin için doğru fikstürle bağlama çözümü hangisi?

Renishaw fikstürlerini kullanmak, hızlı ve tekrarlanabilir fikstür ayarları ile denetim prosesinizin verimliliğini, çoğaltılabilirliğini ve hassasiyetini geliştirebilir.

Uzay, otomotiv, elektronik, endüstriyel veya tıp uygulamaları için parça denetlediğinizde, Renishaw fikstürleri fikstürle bağlama gereksinimlerinize tam bir çözüm sağlayabilir ve metroloji prosesinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Neden Renishaw metroloji fikstürlerini seçmelisiniz?

Renishaw, Koordinat Ölçüm Tezgahları (CMM'ler), Equator™ mastarları ve kameralı ölçüm sistemlerinde kullanılmak üzere, bir dizi modüler ve siparişe özel hazırlanmış fikstür ve yazılım sunmaktadır. Renishaw fikstürleri konfigüre edilmesi kolay bir çözüm sağlar:

  • Tüm bileşenler el ile sıkılabilir ve herhangi özel bir araç gerektirmez.
  • Taban plakaları alfa sayısal olarak etiketlenmiştir, böylelikle ayarlamalar belgelendirilebilir ve hızlı ve hassas bir şekilde tekrarlanabilir.

Fikstür serisi M4, M6 ve M8 dişli boyutlarında geniş bir taban plakası ve bileşen seçeneği sunmaktadır. Renishaw ayrıca ilk kez 2019’un başlarında piyasaya sürülecek olan ¼ 20 dişli boyutuna sahip fikstür serisini de tanıtıyor olacak. Ürün serisinin esnekliği; parçanın boyutu, şekli ve malzemesinden bağımsız olarak, her parça için tam bir fikstür çözümü yaratılabileceği anlamına gelmektedir. 

Denetim ekipmanlarının verimliliğini daha da arttırmak için Renishaw şimdi fikstürle bağlama ayarları oluşturmaya, dokümantasyon sağlamaya ve çevrim dışı programlamaya destek olacak FixtureBuilder yazılımını piyasaya sürmüştür.

Daha fazla bilgi