Gezinimi atla

Medikal ve sağlık hizmeti

Medikal sektörü ürünlerimiz medikal araştırma ve ameliyat yöntemlerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Sağlık hizmeti uygulamaları için teknoloji ve destek

Diş hekimliği alanında Renishaw, ISO10360-4 standartlarına göre test edilmiş yüksek hassasiyetli temaslı tarayıcılara sahip, laboratuvar ortamında kullanılan dental CAD/CAM sistemlerinin önde gelen tedarikçisidir. Metal 3D yazıcı ve dijital diş hekimliği alanında dental protez kafeslerinin üretilmesi konularında uzmanlığımızı güçlendiriyoruz. Genellikle travma veya onkoloji tedavisinin bir sonucu olarak gereken kafatası - çene ve yüz ameliyatları için alloplastik hastaya özel implantlar (PSI) da geliştiriyoruz.

Nöroloji ürünlerimiz Parkinson hastalığı için derin beyin stimülasyonu (DBS) ve epilepsi tedavisi için stereo elektro – ensefalografi (SEEG) gibi yöntemlerde kullanılan tıbbi cihazları, planlama yazılımları ve cerrahi robot sistemlerini içermektedir.

Raman spekroskopisi alanında bir lider olarak ayrıca malzemelerin kimyalarını ve yapılarını tespit edecek ve tanımlayacak sistemler ve cihazlar üretiyoruz. Çok çeşitli analitik medikal sektörü uygulamaları, eczacılık, biyomedikal, nanoteknoloji ve adli tıp alanlarını içerir.

İşinizi geliştirmeniz için size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Medikal ve sağlık sektörü başarı hikayeleri