Gezinimi atla

Trigger Logic™

Trigger Logic™ bir Renishaw takım tezgahı temaslı probunu konfigüre etme prosesidir.

Trigger Logic™ nedir?

Trigger Logic™ kullanıcının bir probu özel bir uygulamaya göre düzenlemesi için mümkün olan tüm mod ayarlarını görmesine ve seçmesine imkan tanıyan bir yöntemdir. Trigger Logic programı pil takılması ile etkinleşir ve kullanıcının gerekli mod seçeneklerinden seçim yapmasına imkan vermek amacıyla, onu mevcut seçimlere yönlendiren, bir dizi prob ucu sapması (tetikleme) kullanır.

Mevcut prob ayarları en kolay şekilde, pilleri en az 5 saniyeliğine yerinden çıkarıp, daha sonra Trigger Logic gözden geçirme dizinini etkinleştirmek için yerlerine takılmaları ile görülebilir.

Radyo iletimli ürünler için edinim modu

Sistem ayarı Trigger Logic kullanılarak ve RMI veya RMI-Q çalıştırılarak sağlanır.

Eşleştirme sadece ilk sistem ayarı sırasında gereklidir. Daha sonra eşleştirme sadece prob veya RMI/RMI-Q değiştirilirse gereklidir.

Prob/takım ölçme probunuzun konfigürasyonu veya edinimi hakkında daha fazlasını öğrenmek için, ürününüzün hızlı başlatma kılavuzuna veya kurulum kılavuzuna bakınız.

Trigger Logic ve eşleştirme prosesinin filmleri Destek bölümünde de bulunabilir.

Trigger Logic uygulaması

Alternatif olarak yeni Trigger Logic uygulamamızı indirebilirsiniz.

Trigger Logic™ uygulaması bir Renishaw takım tezgahı probunun konfigürasyon prosesini sadeleştirir. Uygulama kullanıcıya Renishaw prob ayarlarını gözden geçirmesi, konfigüre etmesi ve değiştirmesi için sadeleştirilmiş bir yöntem sağlar. Uygulama ayrıca prob edinimi ve eşleştirme için radyo iletimli problarla da kullanılabilir.

Uygulamayı indirin:

Google play ikonu Uygulama mağazası ikonu

Baidu, Tencent ve Huawei aracılığıyla Çin’de de mevcuttur.
Trigger logic uygulaması
Trigger logic kılavuzu