Gezinimi atla

Şirket sosyal sorumluluğu

Ürün geliştirme ve üretim yöntemlerine sürekli yatırım yaparak, istikrarlı büyüme ilkesi doğrultusunda hareket ediyoruz. Ayrıca Renishaw olarak kendi alanında ve toplumda lider ve sektörüne katkı sağlayan bir şirket imajı oluşturmayı diliyoruz.

Hedeflerimize özenli, açık ve dürüst bir şekilde ulaşmayı istiyoruz ve yaptığımız işin her yönüyle çevreye en az düzeyde zarar vermesini garanti etmek için çabalıyoruz.

Şirket sosyal sorumluluğuna (CSR) yaklaşımımız

Renishaw, iş hayatını etkileyen sosyal ve çevresel faktörleri, dolayısıyla bu faktörlerin firmanın saygınlığı ve karlılığı üzerindeki etkilerini, etkin bir biçimde yönetmek amacıyla, Grup'un faaliyetlerine daha iyi odaklanmayı sağlamak için, resmi bir CSR yönetim yapısı geliştirmiştir.

Grup Finans Direktörü Allen Roberts, firmanın CSR faaliyetlerinin tüm yönlerini yönetmekten sorumludur. 

CSR yaklaşımımızın yapılanmış ve uygun bir biçimde gelişmesini devam ettirmek için, CSR ekibimiz, Yönetim Kurulumuz ve firma içerisindeki diğer yönetim birimlerimiz ile dialog içinde, bir CSR stratejisi geliştirdik. Değer zincirimiz içerisinde net değer yaratan bir firma olmak için, CSR yolculuğumuza devam etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Önümüzdeki yola baktığımızda, yıllardır gerçekleştirmekte olduğumuz CSR faaliyetlerimizin, üstüne çıkabileceğimiz, sağlam bir temel oluşturduğunu görüyoruz.

CSR ekibi ile iletişime geçmek istiyorsanız, lütfen csr@renishaw.com adresine e-posta gönderiniz.

İlgili belgeler