Gezinimi atla

Renishaw REVO® çok sensörlü sistem için tasarlanan RSP3-6 tarama probunu piyasaya sürüyor

11 Ağustos 2015 Salı

Renishaw, koordinat ölçüm tezgahlarında (CMM'ler) REVO 5-eksenli ölçüm sistemleri ile kullanılmak için, menzili geliştirilmiş RSP3-6 tarama probunun piyasaya sürüleceğini duyurmaktan memnuniyet duymaktadır. RSP3-6 probu, REVO'nun 5-eksenli hareketleri ile 800 mm'ye varan uzunluklardaki uzatmaları birleştirerek, delikler içerisindeki öğelere erişilmesi ve ölçüm yapılması için, geliştirilmiş bir kapasite sunmaktadır. RSP3-6 motor blokları ve inşaat, madencilik, otomotiv ve savunma sanayilerinde kullanılan ağır makine parçalarının bileşenleri gibi, büyük parçaların ölçülmesi için idealdir.

RSP3-6 sistemi, bir prob ve düz ve yıldız uzatmalar gerektiren uygulamalar için prob ucu tutucuları içermektedir. RSP3-6 probu, REVO için geçerli olan diğer tüm prob seçenekleri ile otomatik olarak değiştirilebilir. Bu esneklik, bir CMM platformu üzerinde bulunan pek çok öğenin ölçülmesi için, en uygun takımın seçilebileceği anlamına gelmektedir. RSP3-6'nın düz prob ucu tutucuları REVO'nun A-ekseni dönme merkezinden 800 mm uzaklığa kadar uzatma sağlar ve yıldız prob ucu tutucuları aynı referans noktasından 600 mm uzaklığa kadar uzatma sağlar.

Prob, hem 3-boyutlu temasla tetiklemeli uygulamalar, hem de 2-boyutlu tarama uygulamaları için kullanılabilir. EMO Milan Fuarı Salon 5, Stand D15'te bizi ziyaret edin

Aşağıdaki web sayfasında ürün videosu bulunmaktadır: https://www.youtube.com/watch?v=nkLH8r2wBBs https://www.youtube.com/watch?v=nkLH8r2wBBs

Daha detaylı bilgi için lütfen www.renishaw.com.tr/rsp3-6.

Renishaw Hakkında

Renishaw, hassas ölçüm ve medikal sektörü alanındaki uzmanlığı ile, dünyanın önde gelen mühendislik ve bilimsel teknoloji firmalarından biridir. Firma, jet motoru ve rüzgar türbini üretiminden, diş hekimliği uygulamaları ve beyin ameliyatlarına kadar, çok çeşitli uygulamalarda kullanılan ürünler ve hizmetler tedarik eder. Ayrıca aditif üretim alanında da (3-boyutlu yazdırma olarak da anılır) bir dünya lideridir. 3-boyutlu yazıcı ile metal tozlardan parçalar "yazdıran" endüstriyel tezgahları tasarlayan ve üreten İngiltere'deki tek firmadır.

Renishaw Grup halihazırda dünya çapında 33 ülkede faaliyet gösteren 70’ten fazla ofiste, 4,000'in üzerinde çalışana sahiptir. Bu çalışanların 2,600'ü İngiltere içerisinde istihdam edilmektedir. Firma'nın AR-GE ve üretim çalışmalarının büyük çoğunluğu İngiltere'de yürütülmektedir ve Haziran 2015 itibariyle sona eren mali yılda Renishaw %95'i ihracat ile elde edilen, 494.7 milyon poundluk satış gerçekleştirmiştir. Firmanın en büyük pazarları ABD, Çin, Almanya ve Japonya'dır.

Karşıdan Yüklemeler