Gezinimi atla

OPTiMUM™ elmas prob uçları serisi EMO Hannover 2019 fuarında sergilenecek

Haziran 2019

Global hassas mühendislik ve üretim teknolojileri firması Renishaw yeni OPTiMUM™ elmas prob uçları serisini EMO Hannover 2019 fuarında (16 - 21 Eylül) sergileyecek.

OPTiMUM elmas prob uçları serisi özellikle dayanıklı bir prob ucu gerektiren metroloji uygulamaları içerisinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Elmas kaplı kürelerin temel avantajı, yuvarlaklıklarını koruyacak olmaları ve aşındırıcı malzemeleri veya yumuşak alaşımları tararken malzeme “toplama” veya vakitsiz aşınma durumlarına maruz kalmayacak olmalarıdır. Bu durum, çalışma ömrünün artması ve yeniden kalibrasyon ve ölçüm durma süresinin azalması dahil olmak üzere, birden çok avantaj sağlar.

Sipariş üzerine üretilen OPTiMUM elmas kaplanmış prob uçları özel uygulamaların gerekliliklerini karşılamak amacı ile birden çok dişli boyutunda ve gövde malzemesi ile 1,5 mm’den 8 mm’ye değişen küre boyutlarında üretilebilir. Seri, pazar lideri ürün mevcudiyeti ve fiyatı ile birlikte, tarama uygulamalarında yüksek performans ve hıza olan artan ihtiyacı destekleyecektir.

Renishaw’un Prob Uçları ve Fikstür Ürünleri Bölümü Direktörü ve Genel Müdürü Kevin Gani şu açıklamayı yapıyor, “Çoğu denetim işinde, prob ucu seçimi kritik öneme sahiptir. İş parçası öğelerine erişim, denetim süreleri ve prob performansı, kullanılan prob ucundan etkilenir. Metroloji uygulamaları için prob uçları üretiminde 40 yılı aşkın deneyime sahip olan Renishaw, global müşterilerimizin artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeni OPTiMUM elmas prob uçları serisini piyasaya sürmekten gurur duymaktadır.”

Renishaw prob uçları serisi kapsamlı olup, bünyemizde çalışan tasarım ekibimiz zorlu denetim gerekliliklerini karşılamak üzere benzersiz bir isteğe özel çözüm de geliştirebilir.

OPTiMUM elmas prob uçları hakkında daha fazla bilgi için EMO 2019 fuarında bizi veya www.renishaw.com.tr/styli adresini ziyaret edin

Karşıdan yüklemeler

Renishaw ve ürünleri hakkında daha fazla görsele, videoya, firma biyografilerine veya bilgiye ulaşmak için Medya Dağıtım Merkezimizi ziyaret ediniz.