Gezinimi atla

Metal aditif imalat (3 boyutlu imalat) sistemleri

Renishaw eklemeli üretim sistemleri, 3 boyutlu CAD verilerinden doğrudan karmaşık parça üretmek için, katmanlı metal toz füzyon teknolojisini kullanır.

Aditif (eklemeli) üretimin avantajları

  • Parça ağırlığında azalma - sadece en uygun hale getirilmiş parça geometrisi için gerekli olan durumlarda malzeme imalatı
  • Hızlı tasarım yinelemeleri
  • Siparişe veya kişiye özel parçalar
  • Birden çok parçanın bir arada üretilmesi
  • Takım masraflarında azalma
  • İnce cidarlar, kafesler ve dahili özellikler gibi karmaşım geometrilerin üretimi
  • Daha fazla tasarım özgürlüğü - Aditif İmalat klasik tasarım kuralları tarafından kısıtlanmaz

Etkisiz gaz atmosferi

Sınıfında öncü etkisiz atmosfer basıncı üretimi ve minimum gaz tüketimi

Renishaw'un patentli sınıfında öncü etkisiz atmosfer basıncı üretimi özelliği, yüksek saflıktaki argon gazı ile yeniden doldurmadan önce ilk başta vakum oluşturması ile çalışmaktadır. Bu metot atmosfer üretimi için en az miktarda argon gazı kullanılması kadar, yüksek kalitede bir ortamın oluşturulmasını da sağlamaktadır. Titanyum ve alüminyum dahil olmak üzere, tüm nitelikli metaller için uygundur.

Gaz tüketimi, tamamen sızdırmaz ve kaynaklanmış/vakumlanmış , ayrıca dayanıklılığa da katkısı olan, bir hazne ile daha da minimize edilmiştir.

Açık malzeme parametreleri

Renishaw, müşterilerine tezgah ayarlarını işlenmekte olan malzemeye ve kullanıcıya özel geometriye uyacak biçimde optimize etme özgürlüğü vererek, bir açık parametre görüşü izler.

Güvenli toz işleme

Tüm Renishaw Aditif İmalat sistemleri patentli SafeChange™ filtresinin ve kullanıcının malzeme ve proses emisyonları ile temasının en aza indirilmesine yardımcı olan torpido gözü ile toz işleme sisteminin avantajlarından faydalanmaktadır. Endüstriyel üretim sistemlerimiz ayrıca otomatik toz eleme ve sirkülasyon işlevlerinden de faydalanır.

Finansman seçenekleri

Renishaw'un şirket içi finansman seçenekleri basit ve rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmıştır, bu da işletmeniz için en uygun çözümü seçmenizi sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Nakit akışı gereksinimlerinize uyacak aylık sabit maliyetler.

Renishaw ile yapılan bir taksitle satın alma/sermaye kiralama sözleşmesi, ilk sermaye masrafı olmadan mülk sahibi olmanın tüm avantajlarını sağlar. Bir teminat ödemesinden sonra sermaye geri ödemesi, faiz ve bakımı kapsayan düzenli taksitler ödersiniz.

Aditif imalat ekipmanı için faaliyet kiralama olanağı

Herhangi bir satma endişesi olmadan, düşük aylık ödemeler ve sözleşme bitiminde bir satın alma seçeneği. Faaliyet kiralama olanağı size maksimum esneklik sağlar.

Daha fazlasını öğrenin