Gezinimi atla

İsteğe özel prob uçları

Kapsamlı standart ürün serimiz ihtiyacınızı karşılamadığında, isteğe özel prob uçları Renishaw’un kendi bünyesinde yer alan tasarım ekibi tarafından geliştirilebilir.

En uygun ölçüm çözümü

Uygulamalarda karşılaşılan pek çok sorunda, çözüm prob ucunun seçimindedir. İş parçası öğelerine erişim, ölçme süreleri ve prob performansı, prob ucu seçiminden etkilenir.

Tüm bu etkenler, size özel uygulamalar için en uygun performansa sahip olan, isteğe bağlı bir prob ucunun tasarımında, malzemelerin ve imalat yönteminin seçimi ile birlikte, göz önünde bulundurulmaktadır.

Renishaw dünya çapında prob ile ölçüm uygulamaları için 10,000’den fazla isteğe özel prob ucu üretmiştir, yani sizin isteğe özel prob ucu ihtiyacınızın çözümü halihazırda mevcut olabilir.

Uzmanlığımız müşterinin hassasiyet, parça öğesi ölçümü, teslim ve maliyet taleplerini karşılayan bir ürün geliştirmemize imkan verir. Tüm bu etkenler isteğe özel bir prob ucunun tasarımı içerisinde göz önünde bulundurularak, çözümün ideal küre ve gövde malzemelerini bünyesinde barındırmasını ve özel uygulamanız için prob performansını optimize etmesini sağlar.

Video: Renishaw’un isteğe özel prob ucu tasarımı ve üretimi hizmetini keşfedin

Aditif üretim ile üretilmiş prob uçları

Metal aditif (katmanlı) üretim, klasik üretim yöntemleri kullanılarak üretilemeyen bileşen ve parçaların oluşturulmasında kullanılabilen, esnek ve güçlü bir teknolojidir.

Bu parçalar ve bileşenler dahili yapılara sahip karmaşık şekilleri ve tekrarlanabilir ölçümü mümkün kılan, hem hafif, hem de güçlü kafes işlerini içerebilir. Tasarımda yer alan yüksek derece esneklik, aditif (katmanlı) üretim ile neredeyse her uygulama için prob uçlarının oluşturulabileceği ve isteğe özel üretilebileceği anlamına gelmektedir.

Tüm aditif üretim prob uçları Renishaw bünyesinde, kısa teslimat süreleri ve yüksek kalite standartları garanti edilerek, tasarlanmış ve üretilmiştir.

İsteğe özel prob uçları için aditif üretim hakkında daha fazlasını öğrenin

Renishaw’un REVO® 5-eksen ölçüm sistemi için aditif üretim ile isteğe özel üretilmiş içi boş titanyum prob ucu.

OPTiMUM™ elmas prob uçları

Elmas kaplanmış prob uçları zorlu uygulamalarda uzun süreli tarama performansı sunmaktadır. Küre yuvarlaklığını koruyacak ve bir parçayı tararken malzeme “toplama” veya vakitsiz aşınma nedeniyle zarar görmeyecektir. Elmas kaplanmış prob uçları, çalışma ömrünün artması ve yeniden kalibrasyon ve ölçüm durma süresinin azalması dahil olmak üzere, birden çok avantaj sağlar.

Tüm OPTiMUM elmas prob uçları firma bünyesinde, kısa teslimat süreleri ve yüksek kalite standartları garanti edilerek, tasarlanmış ve üretilmiştir.

Sipariş üzerine tasarlanan elmas kaplanmış prob uçlarınız size özel uygulamanızın gerekliliklerini karşılamak amacı ile birden çok dişli boyutunda ve gövde malzemesi ile 1,5 mm’den 8 mm’ye değişen küre boyutlarında üretilebilir.

OPTiMUM elmas prob uçları hakkında daha fazlasını öğrenin

OPTiMUM™ elmas prob uçları

İsteğe özel prob ucunuzu talep edin

İsteğe özel prob ucu talep formunu indirip, doldurunuz ve ardından yerel satış ofisinize gönderiniz.

Tüm ürünler servisi

Kapsamlı ürün kataloğumuzda aradığınız şeyi bulamadıysanız, Renishaw'un kendi bünyesinde yer alan ekipleri neredeyse her türlü ihtiyacı karşılayacak isteğe özel ürünleri tasarlama ve üretme alanında çok zengin bir deneyim ve uzmanlığı paylaşmaktadır.

Uygun olan yerlerde standart parçaları kullanmak koşuluyla maliyet ve teslimat süreleri azaltılmaktadır.

İsteğe özel prob uçları uygulamaları galerisi

  • Custom styli
  • FARO Crank custom stylus
  • CAD image of custom stylus with ruby ball
  • M8 Extension with pointer stylus
  • Custom star stylus
  • Custom cross stylus
  • İsteğe özel kanat prob ucu
  • İsteğe özel kesik prob ucu
  • İsteğe özel krank prob ucu
  • İsteğe özel disk prob ucu

Faydalı linkler

Kapsamlı standart çözümler serimizden bir prob ucu seçin