Gezinimi atla

Raman servisi ve desteği

Renishaw Raman Desteği

Kapsamlı eğitim ve destek paketimiz ile Raman sisteminizden en iyi şekilde yararlanın. Sisteminizin en iyi verileri üretmesini sağlamak için tüm gelişmiş özelliklerini ve kapasitesini keşfetmenize yardımcı oluyoruz.

Bu paket, Renishaw’dan bir Raman sistemi satın alınmasının ardından tüm kullanıcılar için geçerlidir. Aşağıda verilen avantajları sunar:

  • Son derece nitelikli Raman uygulamaları uzmanlarından oluşan küresel ağımız tarafından özel bir e-posta adresi üzerinden sağlanan destek. Ekibimiz verilerinizi yorumlamanız ve optimize etmeniz konularında size yardımcı olabilir.
  • Kapsamlı çevrim içi eğitim modülleri ve videoları kütüphanemize erişim.
  • Renishaw'un Raman Revealed eğitim oturumlarına erişim.
  • Yeni sistem özellikleri ve yazılımları hakkında bilgi edinebileceğiniz ve diğer kullanıcılardan haberdar olabileceğiniz dünya çapındaki Inside Raman seminerlerimize davetiyeler.
  • Destek ekibinizden çevrim içi uzaktan erişime sahip destek ve teşhis kontrolleri.
  • Ücretsiz nokta sürüm yazılım güncellemeleri.
Raman servisi ve kurulum

Servis ve kurulum

Sisteminiz ile ilgili her türlü sorunuz veya yedek parça siparişleriniz için deneyimli ekibimizle iletişime geçin.

Servis talep edin

inVia Raman mikroskobu güneş paneli

Uygulama desteği

Uygulamalar konusunda uzman bilim adamlarımız çok geniş bir malzeme yelpazesine sahiptir ve Raman cihazınızdan en iyi biçimde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Destek talep edin

Renishaw New Mills Ofisleri

Yerel yetkili

Yerel temsilciniz ile iletişime geçin. Lütfen seri numaranızı hazır bulundurun. Bu numarayı cihazınızın üzerinde bulabilirsiniz.

Bölgenizi seçin

Sisteminizin kurulması

Renishaw’un uluslararası servis ekibi sisteminizi kuracak ve test edecektir. Raman sistemlerinde uzmanlaşan bu mühendisler başlangıçtan itibaren cihazınızın optimum performans göstermesini garanti edecektir.

Cihazınız tamamen test edildikten sonra servis mühendisi kişiselleştirilmiş ve interaktif bir “başlangıç” eğitimi oturumu sağlayacaktır. Bu genellikle iki gün içerisinde gerçekleşir ve sistemin fonksiyonlarını vurgulamanın yanı sıra veri yakalama, işleme ve analitik becerilerini gösterecektir. Tutarlı ve güvenilir sonuçlar üretmek amacıyla sistemin kalibrasyon ve hizalamayı devam ettirmesini sağlamak için, kullanıcılar işletme ve önleyici bakım konusunda eğitilecektir.

Global satış sonrası servisimiz ve Renishaw'un yerinde servis programı ile birlikte cihaz desteği ve arıza teşhisi uzaktan yapılabilir. Sisteminizin sürdürülebilmesini sağlamak için bir dizi servis planı mevcuttur. Daha fazlasını öğrenmek için ekibimizle iletişime geçin.

Bize e-posta gönderin

Raman yazılımı eğitimi

Raman eğitimi

Raman sisteminizin tam potansiyelini fark edin. Bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmayı amaçlayan eğitim seçeneklerini keşfedin.

Daha fazla bilgi

Raman çevrim içi gösterimleri

Raman Revealed

Raman Revealed atölyeleri Raman sistemlerinin kapasitelerini daha iyi anlamak isteyen yeni kullanıcılar için idealdir.

Daha fazla bilgi

inVia Raman mikroskobu objektif lensi

Upgrade sorgusu

Cihazını upgrade etmek isteyen müşterilere, değişen deneysel ihtiyaçlarına yönelik en iyi çözüm konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz.

Upgrade sorgusu

2009'dan önce üretilen inVia Raman mikroskoplarındaki parçaların tükenmesi

1 Ocak 2021 itibariyle, 2009'dan önce üretilen inVia Raman mikroskoplarındaki bazı önemli parçalar arızalanmaları durumunda onarım veya değiştirme için artık bulunamayacaktır. Bu değişikliklerin nedeni ile ilgili tüm ayrıntılar ve bu cihazlar için destek ve upgrade seçenekleriniz burada bulunabilir.

Renishaw’un Ramaskop ve RM-Serisi Raman mikroskopları ve RA100 Raman analizörü için azaltılmış destek

Ramaskop ve RM-Serileri, sırasıyla 1992 ve 1998 yıllarında piyasaya çıkarılmış ve 2002 yılında inVia onların yerini almıştır. Bu cihazlardan birine sahip iseniz, halen lazerler ve filtreler gibi bileşenlerin tamir edilmesi ve yedek parçaları ile sizi destekleyebiliriz. Böylelikle cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknolojideki hızlı gelişmeler nedeniyle, fonksiyonellik eklemek amacıyla bu cihazları upgrade etmek artık uygulanabilir bir seçenek değildir. Renishaw bu adım ile kullanımdaki, çok daha fazla sayıda olan ve sayıları giderek artan daha yeni ürünlerini destekleyebilmektedir. Raman spektroskopinizi bir üst seviyeye yükseltmek için daha yeni bir ürüne upgrade etmek konusunda temsilcilerimizden birisi ile görüşün. RA100 satışları artık durdurulmuştur. Bu cihazlardan birine sahipseniz, size halen destek verebiliriz. Gereksinimlerinizi konuşmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.