Gezinimi atla

Plastik ve metal vakumlu döküm

Profesyonel plastik vakumlu döküm tezgahları, hizmetleri ve sarf malzemeleri üreticisi ve sağlayıcısı.

Küçük parti üretimi ve metal parça döküm servisi için vakumlu döküm tezgahları sağlar

Renishaw, tek bir kalıp ile 50 taneye kadar parçanın kısa vadeli, nihai kullanım parçalarının ve prototiplerinin ekonomik olarak üretilmesi amacıyla, manuel tezgahtan, yüksek kapasiteli bilgisayar destekli tezgaha kadar, bir dizi tezgah ile plastik vakumlu döküm için tam bir çözüm sağlar.

Vakumlu döküm, otomotiv, medikal ve bilim, tasarım ve eğlence sektörleri ve tüketim ürünleri dahil olmak üzere, bir dizi endüstri tarafından kullanılmaktadır.

Bunlara ek olarak, Renishaw uygulamanıza uyması amacıyla tam bir reçine serisi tedarik etmektedir, daha fazlasını öğrenmek için lütfen teknik tanıtım sayfalarımıza bakınız.

Vakumlu döküm sistemlerimizin nasıl çalıştığını öğrenin

  • Vakumlu döküm ürünleri ve prosesi [en]

    Renishaw, tek bir kalıp ile 50 taneye kadar parçanın kısa vadeli, nihai kullanım parçalarının ve prototiplerinin ekonomik olarak üretilmesi amacıyla, manüel tezgahtan, yüksek kapasiteli bilgisayar destekli tezgaha kadar, bir dizi tezgah ile vakumlu döküm için tam bir çözüm sağlar.

Kapsamlı malzeme serisi ve tam metal parça servisi

Sizlere termoplastik kalitesine benzeyen, esnek ve gerçek yüksek performanslı plastik reçineleri tavsiye ediyor ve sunuyoruz. Bunların arasında temiz ABS (akrinonitril butadiyen sitren), yüksek sıcaklıklı ABS ve UL94V0 ve FDA (Gıda ve İlaç Dairesi) uyumlu, alevlenmeyi geciktirici plastikler yer almaktadır.

Uzmanlığımız kendi tezgahlarımızdan balmumu mastarları kullanan tam bir metal parça döküm servisine uzanmaktadır.

Kendi tezgahlarımızın güvenilirliğine ve ürettikleri ürünlerin kalitesine olan güvenimiz o kadar yüksek ki, Renishaw portföyündeki, örneğin Dynascan ve Quarryman gibi, diğer yüksek mühendislik ürünleri için kısa vadeli üretim parçaları imal ediyoruz.

Renishaw'un mühendislik uzmanlığı

Vakumlu döküm tezgahlarımız, Renishaw'un uzman mühendisleri tarafından, kendi bünyemizde tasarlanmakta ve üretilmektedir. 25 yılı aşkın bir süredir vakumlu döküm konusunda deneyimi olan uzmanlarımız tezgahlar ve malzeme seçimi konusunda tavsiyelerde bulunmak için hazırdır. Tüm Renishaw ürünleri, 32 ülkede, 70'ten fazla ofis ile tamamına sahip olduğumuz ağ tarafından tamamen desteklenmektedir.

Broşürler

Broşür:  Broşür:  Vakumlu döküm sistemleri Broşür: Vakumlu döküm sistemleri

Renishaw vakumlu döküm sistemleri küçük partiler halinde üretim için idealdir. Tek bir silikon kalıp, yenilenme gerekliliğinden önce, 50 kereye kadar kullanılabilir.