Gezinimi atla

Firma misyonu

Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, yenilikçi bir bakış açısıyla, öncü teknolojiler sunmaktır.

Renishaw, dünya genelindeki müşterilerinin izlenebilir standartlarda boyutsal ölçümler yapabilmesini sağlamak amacıyla, en yüksek kalite ve güvenilirlik seviyesinde metroloji sistemleri tasarlar, üretir ve bu sistemlerin satışını gerçekleştirir.

Ürünlerimiz, kalite ve verimliliği artırmaya yöneliktir. Daha üstün müşteri hizmeti anlayışıyla %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, yenilikçi bir bakış açısıyla, öncü teknolojiler sunmaktır. Ürün geliştirme ve üretim yöntemlerine sürekli yatırım yaparak, istikrarlı büyüme ilkesi doğrultusunda hareket ediyoruz.

Renishaw olarak kendi alanında ve toplumda lider ve sektörüne katkı sağlayan bir şirket imajı oluşturmayı diliyoruz. Hedeflerimize yardımseverlik, açıklık ve dürüstlük çerçevesinde hareket ederek ulaşmak istiyoruz. Renishaw, çevre bilinci ve sorumluluk ilkesiyle çalışan bir şirkettir. Yaptığımız işin her yönüyle çevreye en az düzeyde zarar vermesini garanti etmek için çabalıyoruz.”