Gezinimi atla

Firma misyonu

Amacımız, yüksek hassasiyetli metroloji ve sağlık hizmetleri uygulamalarında benzeri olmayan hassasiyet, kontrol ve güvenilirlik sağlayan çözümler ve sistemler tasarlamak, geliştirmek ve sunmaktır.

Amacımızın peşinden giderek, hassasiyet teknolojilerinde dünya çapında bir lider, doymak bilmez bir yenilikçi, güvenilir bir ortak, ilham veren bir işveren ve sorumlu bir işletme olmaya devam edebiliriz.

Renishaw'da yaklaşık 50 yıldır mühendislik hizmetleri veriyoruz. Öncü bilim ve ürün yeniliğinden oluşan benzersiz yapımız, müşterilerin mümkün olanın sınırlarını zorlamasına yardımcı olur. Ulaşımdan tarıma, elektronikten sağlık hizmetlerine, çığır açan teknolojimiz her alanda ürün performansını arttırır ve dünya çapında milyarlarca hayata dokunur.

Karmaşık zorlukları çözmek ve ürünleri ve prosesleri iyileştirmek için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Ezber bozan düşünme tarzımız ve üretim mükemmeliyetimiz, müşterilerin yeniliği artırmasına, kaliteyi iyileştirmesine, üretimi genişletmesine ve verimliliği artırmasına yardımcı olur.

Bunu insana, yeniliğe ve altyapıya uzun vadeli yatırımlar yaparak destekliyoruz. Bu yatırımlar çeşitli ürünlerin gelişimini ilerleten ve baskı oluşturan gerçek dünya sorunlarını ele alan, güçlü bir ölçüm teknolojisi ve üretim teknikleri hattını besler.

4.400'den fazla kişiden oluşan işbirlikçi ekibimizle birlikte büyüyoruz. Çalışanlarımız çalışmalarına her yönüyle taze düşünceler, sonu gelmeyen bir özen ve kalite takıntısı getiriyorlar. Yeniliğe olan istekleri ve sürekli iyileştirmeye olan bağlılıkları, her gün ilerlemeye devam ettiğimiz anlamına gelen azim, kararlılık ve enerjiyi beraberinde getiriyor.