Gezinimi atla

CMM tezgahlara yönelik metroloji fikstürleri

CMM tezgahlara yönelik metroloji fikstürleri, bileşenleriniz için hızlı ve tekrarlanabilir fikstür ayarları sunarak, prosesinizin verimliliğini, çoğaltılabilirliğini ve hassasiyetini geliştirebilir.


Modüler CMM fikstürlerimizi kullanarak ölçüm yapmadan önce parçaları sabitleyin. Geniş bileşen serimiz, hemen hemen her boyut ve şekildeki veya her türlü malzemeden yapılan parçaları CMM yatağınıza sabitlemenize imkan verir.

CMM fikstürleri

CMM tezgahlara yönelik metroloji fikstürleri serimiz, standart boyutlarda taban plakalar ve M4, M6, M8 metrik sistem ve 1/4-20 İngiliz ölçü sistemi dişli bağlantı parçaları olan kapsamlı bileşenler seçeneğini içermektedir. Havacılık, otomotiv, elektronik, endüstriyel veya medikal uygulamalar için parça denetliyorsanız, Renishaw her bir parça için, parçanın boyutuna, şekline veya yapıldığı malzemeye bakılmaksızın, tam bir fikstür çözümü sağlayabilir.

Çevrim içi satın alın

Esnekliği korurken ölçüm kapasitesini en üst seviyeye çıkarın

İş parçaları, fikstürle bağlama esnekliğini korurken verimsiz kurulum süresini en aza indirmek amacıyla CMM'den, kameralı ölçüm tezgahından veya Equator mastar ile parça kontrolü sisteminden uzakta bir taban plakasına takılabilir. Bağlanan iş parçası, ölçümden hemen önce kolaylıkla ölçüm cihazına yüklenebilir.

Bir CMM tezgahın ölçüm alanını birden fazla bağlı parça ile doldurmak kurulum süresini en aza indirmenin diğer bir yoludur. CMM yatağındaki birden fazla iş parçası, bağlanmış daha fazla iş parçası yüklemek için ölçüm programını başlatıp durdurmaya gerek kalmaksızın tek partide ölçülebilir.

Esnek, tekrarlanabilir ve dayanıklı fikstürle bağlama çözümleri

Geniş fikstür serisi

Geniş fikstür serisi

Çoğaltılabilir fikstür

Çoğaltılabilir fikstür

Geniş bileşen serisi

Modüler CMM fikstürlerimiz neredeyse her boyutta ve şekilde ve her türlü malzemeden yapılmış parçaları sabitlemek için kullanılabilir. Taban plakaları ve bileşenler standart olarak M4, M6, M8 metrik ve 1/4-20 İngiliz ölçü birimindeki dişli boyutlarında mevcuttur.

Çevrim içi mağazamızda bulunan çeşitli fikstürle bağlama çözümleri ile, ihtiyaçlarınız değiştiğinde fikstür koleksiyonunuz genişletilebilir.

Çoğaltılabilir ayarlar

Birbiriyle aynı fikstür bağlama ayarları, prosesteki değişiklikleri ortadan kaldırarak, ölçümün tekrarlanabilirliğini sağlamak açısından önem taşımaktadır.

Ayarlar, alfanumerik olarak etiketlenmiş taban plakalarımız ve etiketlenmiş fikstürle bağlama bileşenlerimiz kullanılarak doğru bir şekilde belgelenebilir ve çoğaltılabilir.

Geniş fikstür serisi

Bileşenler serisi

Krank kolu için modüler ve müşteriye özel hazırlanan fikstür

Krank kolu için modüler ve müşteriye özel hazırlanan fikstür

Hızlı montaj

Verimliliği arttırmak ve denetimdeki gecikmeleri ortadan kaldırmak için, fikstür çözümleri çok hızlı bir şekilde monte edilebilir. Tüm bileşenler el ile sıkılabilir ve herhangi özel bir araç gerektirmez.

Rakipsiz aşınma direnci

Isıl işlem görmüş çelik bileşenlerimiz ve sert kaplama taban plakalarımız, pürüzsüz ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzey sağlar.

Biliyor muydunuz?

Müşteriye özel hazırlanan fikstürler Renishaw bünyesindeki tasarım ekibi tarafından tasarlanabilir ve yaratılabilir. Birden fazla parçayı aynı anda ölçerek verimi artırmanız gerekse de veya modüler serimizi kullanarak ulaşılması zor öğelere sahip olsanız da, sizin için özel hazırlanmış bir çözüm sağlayabiliriz.

Müşteriye özel talep formu doldurun.

Birden fazla parçaya yönelik müşteriye özel CMM fikstürleri

Birden fazla parçaya yönelik müşteriye özel CMM fikstürleri

Karşıdan yüklemeler

CMM tezgahlara yönelik metroloji fikstürleri uygulama galerisi