Gezinimi atla

CMM probları, yazılımı ve retrofiti

Parça boyutlarının ve yüzey verilerinin hızlı ve doğru bir şekilde belirlenmesi için hassas sensörler.

Ödün vermeksizin ölçüm.

Hız, hassasiyet, çeviklik.

CMM'ler için dünyanın önde gelen ölçüm sistemleri serisi

50 yıldan uzun bir süredir Renishaw endüstriyel metroloji alanında dönüm noktası olan yenilikler sunmuştur. Orijinal temasla tetiklemeli prob ve motorize açı ayarlı kafadan, tekrarlanabilir prob ucu değiştirme ve modüler tarama sistemlerine kadar, Renishaw'un koordinat ölçüm tezgahları (CMM'ler) için ürettiği sensörler bir endüstri standardıdır.

Bu 5-eksenli ölçüm ürün serisi şimdiye kadar piyasaya sunulmuş olan, ölçüm becerisindeki en büyük değişim basamağını temsil etmektedir. Eşi görülmemiş ölçüm hızı ve esnekliği sunarken, aynı zamanda hız yüzünden klasik tekniklerin yapısında bulunan hassasiyetten ödün verilmesini engeller. İster REVO tarama veya PH20 temasla tetiklemeli olsun, Renishaw'un 5 eksenli sistemleri ölçüm verimliliğini arttırır, teslim sürelerini en aza indirir ve üreticilerin ürünlerinin kalitelerinden daha çok memnun olmalarını sağlar.

REVO® – 5 eksenli hareket ve sonsuz pozisyonlandırma özellikli çok sensörlü sistem

  • REVO sistemi, klasik CMM sistemlerinden farklı olarak çok yüksek ölçüm hızlarında koordinat ölçüm tezgahının (CMM) hareketinin dinamik etkilerini en aza indirmek amacıyla, senkronize hareket ve 5 eksenli ölçüm teknolojisini kullanır. Bu durum, CMM yavaş lineer hızda hareket ederken, REVO-2 kafasının hızlı hareket etmesine izin vermekle sağlanır. Uç algılama özellikli prob sistemin hassasiyetini, esnekliğini ve performansını arttırır. Düşük-maliyetli bir değiştirici ile birlikte kullanılan değiştirilebilir prob sistemi, tarama, yüzey pürüzlülüğü ve yapılandırılmış ışık ölçümü dahil olmak üzere özellikli beş sensör sunarak, sistem esnekliğinin artmasını ve sermaye masrafının azalmasını sağlar.

Renishaw Central ile verilerinizin gücünü açığa çıkarın

Renishaw Central: Akıllı üretim veri platformu, atölyedeki birden fazla tezgahı ve cihazı birbirine bağlar

Akıllı üretim veri platformumuz Renishaw Central ile CMM metroloji verilerinizin avantajını kullanın. Güçlü platformumuzun üretiminizi nasıl arttırabileceğini keşfedin.