Gezinimi atla

CMM probları, yazılımı ve retrofiti

Bileşen boyutlarının ve yüzey verilerinin hızlı ve doğru bir şekilde belirlenmesi için hassas sensörler.

Ödün vermeksizin
ölçüm.

Hız, hassasiyet, çeviklik.

CMM'ler için dünyanın önde gelen ölçüm sistemleri serisi

40 yıldan uzun bir süredir Renishaw endüstriyel metroloji alanında dönüm noktası olan yenilikler sunmuştur. Orijinal temasla tetiklemeli prob ve motorize açı ayarlı kafadan, tekrarlanabilir prob ucu değiştirme ve modüler tarama sistemlerine kadar, Renishaw'un koordinat ölçüm tezgahları (CMM'ler) için ürettiği sensörler bir endüstri standardıdır.

Bu 5-eksenli ölçüm ürün serisi şimdiye kadar piyasaya sunulmuş olan, ölçüm becerisindeki en büyük değişim basamağını temsil etmektedir. Eşi görülmemiş ölçüm hızı ve esnekliği sunarken, aynı zamanda hız yüzünden klasik tekniklerin yapısında bulunan hassasiyetten ödün verilmesini engeller. İster REVO tarama veya PH20 temasla tetiklemeli olsun, Renishaw'un 5 eksenli sistemleri ölçüm verimliliğini arttırır, teslim sürelerini en aza indirir ve üreticilerin ürünlerinin kalitelerinden daha çok memnun olmalarını sağlar.

 

REVO® – 5 eksenli hareket ve sonsuz pozisyonlandırma özellikli çok sensörlü sistem

  • Unlike conventional CMM systems, the REVO system uses synchronised motion and 5-axis measurement technology to minimise the dynamic effects of coordinate measurement machine (CMM) motion at ultra-high measurement speeds. This is achieved by letting the REVO-2 head do the fast motion while the CMM moves in a slow linear fashion. The tip-sensing probe further adds to the system’s accuracy, flexibility and performance. The removable probe system offers five specialised sensors including scanning, surface finish and structured light measurement, which used with a low-cost changer, provide added flexibility and reduce capital expenditure.