Gezinimi atla

CMM probları, yazılımı ve retrofiti

Bileşen boyutlarının ve yüzey verilerinin hızlı ve doğru bir şekilde belirlenmesi için hassas sensörler.

Hız, hassasiyet, çeviklik.

CMM'ler için dünyanın önde gelen ölçüm sistemleri serisi

40 yıldan uzun bir süredir Renishaw endüstriyel metroloji alanında dönüm noktası olan yenilikler sunmuştur. Orijinal temasla tetiklemeli prob ve motorize açı ayarlı kafadan, tekrarlanabilir prob ucu değiştirme ve modüler tarama sistemlerine kadar, Renishaw'un koordinat ölçüm tezgahları (CMM'ler) için ürettiği sensörler bir endüstri standardıdır.

Bu 5-eksenli ölçüm ürün serisi şimdiye kadar piyasaya sunulmuş olan, ölçüm becerisindeki en büyük değişim basamağını temsil etmektedir. Eşi görülmemiş ölçüm hızı ve esnekliği sunarken, aynı zamanda hız yüzünden klasik tekniklerin yapısında bulunan hassasiyetten ödün verilmesini engeller. İster REVO tarama veya PH20 temasla tetiklemeli olsun, Renishaw'un 5 eksenli sistemleri ölçüm verimliliğini arttırır, teslim sürelerini en aza indirir ve üreticilerin ürünlerinin kalitelerinden daha çok memnun olmalarını sağlar.

 

REVO® – 5 eksenli hareket ve sonsuz pozisyonlandırma özellikli çok sensörlü sistem - bir ölçüm devrimi

  • REVO 5 eksenli ölçüm sistemi kalite kontrolünü kökten değiştiriyor. Kafanın sonsuz pozisyonlanma özelliği ve 5 eksenli senkronize hareketi, çok çeşitli parça öğelerine kolay erişim sağlar ve genellikle bir ölçüm işini tamamlamak için sadece tek bir prob ucuna ihtiyaç duyar. Daha verimli ölçüm stratejileri eşi benzeri görülmemiş zaman tasarrufu sağlar ve aynı sistem hassas konumlarda, zahmetli parça çıkarma ve yeniden takma işlemleri olmaksızın, pürüzlülük ölçümleri de yapabilir. Mükemmel bir sonuç garanti ediyoruz!