Gezinimi atla

Yasal uyarı - ABD

Kuruluş Detayları

Renishaw Inc.
Kayıtlı Ofisi: 5277 Trillium Boulevard, Hoffman Estates, Illinois 60192, ABD
Firma Numarası: 52190584

Sorumluluk Reddi

Renishaw, bu web sitesinde yayınlanan bilgilerin doğru olmasına gayret göstermesine karşılık, bazı bölümlerin tam, güncel veya doğru olmama ihtimali vardır. Bundan dolayı güven içinde herhangi bir harekete girişmeden önce bu türden tüm bilgilerin doğruluğu hakkında bizden onay almanız önemlidir. Bu web sitesindeki malzemeye serbest erişiminizi sağlamamız için, verilen bilgilere güvenerek herhangi bir harekete girişmenizden sorumlu olamayacağımızı kabul etmeniz şarttır. Websitesi Kullanım Koşullarının tamamını burada bulabilirsiniz.

PDF dosyaları

Bu web sitesindeki birçok PDF dosyası Adobe® Acrobat® V6 yazılımı ile uyumlu olarak oluşturulmuştur. Bu pdf dosyaları Adobe Acrobat Reader V7 veya daha yeni sürümü kullanılarak okunabilir.

Tanımlama bilgileri (çerezler) kılavuzu

Bu sitede çerezleri nasıl kullandığımızı öğrenebilirsiniz

Veri Koruma

Gizlilik bildirimimiz de mevcuttur.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu sayfaların içerikleri telif hakkı © 2001 - -2015 Renishaw plc koruması altındadır. İşbu internet sitesinde yer alan malzemelerin tümünün veya bir kısmının kopyalanması veya başka herhangi bir çalışmaya herhangi bir şekilde dahil edilmesi şu koşullar haricinde yasaktır:

1. Kişisel kullanımınız için değiştirme yapmadan bu web sitesindeki malzemeyi yazdırabilir veya yükleyebilirsiniz;

2. Bilginin kaynağı olarak bizi belirtmeniz ve üçüncü kişilere de bu şartların uygulanacağını ve onları kabul etmek zorunda olduklarını da bildirmeniz şartıyla bu sitedeki malzemeyi onların kişisel bilgileri için üçüncü kişilere göndermek amacıyla kopyalayabilirsiniz.

RENISHAW logosunda kullanıla prob sembolü, REVO ve Renscan, Renishaw plc’nin kayıtlı ticari markasıdır. RenDX, Renishaw Diagnostics Limited’in kayıtlı ticari markasıdır ve neuromate Birleşik Krallık ve diğer ülkelerde, Renishaw Mayfield S.A.’nin kayıtlı ticari markasıdır. Renishaw’un diğer ürünlerinde ve teknolojilerinde kullanılan yenilikler, isimler ve simgeler, Renishaw plc. ve şubelerinin ticari markalarıdır.

Microsoft ve Internet Explorer, Microsoft Corporation’nın kayıtlı ticari markaları veya ticari markalarıdır, Adobe ve Acrobat, Amerika ve/veya diğer ülkelerde Adobe Systems Incorporated’in kayıtlı ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Bu bildirim Illinois Eyaleti yasalarına tabiidir.