Gezinimi atla

Raman spektroskopisi

Renishaw Raman spektroskopisi alanında tanınmış bir liderdir. Tamamen konfigüre edilebilir Raman sistemlerinin üretimi alanında uzmanlaşmış, 100'ün üzerinde bilim adamı ve mühendisten oluşan, bir ekibi bulunmaktadır.

LiveTrack™: odak izleme teknolojisi

inVia Qontor'da bulunan LiveTrack odak izleme teknolojisi, düzgün olmayan, kavisli veya pürüzlü yüzeylere sahip numuneleri incelemeyi kolaylaştırır. Odaklama, gerçek zamanda veri toplama ve beyaz ışık video görüntüleme sırasında otomatik olarak sağlanmaktadır.

LiveTrack hakkında daha fazla bilgi edinin

Destek, eğitim ve daha fazla bilgi

Raman analizi ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun, Renishaw'un bilim adamları ve mühendislerden oluşan ekibi, size ürün, teknik ve uygulama desteği ve uzman tavsiyesi sağlamak amacıyla hazır bulunmaktadır.

En iyi Raman spektroskopisi çözümünü elde edin.

Sistemlerimiz en yüksek seviyede esneklik ve performans sunmaktadır. Dünyanin farklı yerlerindeki kullanıcılarımız, çok çeşitli çalışma alanlarında ve uygulamalarında ileri düzeyde data elde etmek için ürünlerimize güvenirler.

Renishaw'un Spektroskopi Ürünleri Departmanımız, 1973 yılında üstün nitelikli mühendislik temelleri üzerine kurulmuş olan global firmanın bir parçasıdır.

Uzun ömürlü, sağlam bir yatırım.

Renishaw ürünlerini seçerek, mükemmel bir yatırım yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Raman sisteminizin kullanımı kolaydır ve zorlu numunelerden bile tekrarlanabilir, güvenilir data üretecektir. Ve uzun ömürlü olacaktır.