Raman Spektroskopisi

Renishaw, Raman mikroskopları, kompakt proses izleme Raman spektrometreleri, elektron mikroskoplarını taramak için Raman analizcileri, spektroskopi için lazerler, ve gelişmiş CCD detektörlerini içeren, geniş bir optik spektroskopi ürünleri serisi üretmektedir.

Sayfa içeriğiKarşıdan YüklemelerYerel ofisinizi arayınız Bize çevrimiçi ulaşın

Şu anda güncellenme sürecinde olan eski içeriği görüntülemektesiniz. İsterseniz İngilizce olarak mevcut bulunan yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.renishaw.com/raman

Göz At

Raman Uygulamaları inVia Raman Mikroskopu AFM Raman SEM Raman
Leica mikroskobu inVia Reflex + ekleri Nanonics SPM bir inVia Raman mikroskobu ile birleştirilmiştir Renishaw SEM-SCA - JEOL SEM üzerinde

Dünya çapındaki araştırma ve geliştirme laboratuarları ve üretim hatlarındaki kullanıcılar çok çeşitli alanlarda , örneğin; bilgisayar sabit diskleri, ilaç, polimer, yarı iletkenler, ve kimya endüstrisi gibi alanlar, Renishaw mikroskoplarını ve analizcilerini kullanmaktadırlar.

Daha ilginç uygulamalar adli tıp uzmanları tarafından uyuşturucu ve patlayıcıların tanımlanması, ve hassas şekilde restore edilmelerini sağlamak amacı ile tarihi sanat yapılarının üzerindeki boya ve pigmentlerin analizini kapsamaktadır.

Çözümler

Raman resim galerisi

Raman resimleri Renishaw'ın WiRE™ yazılımı ile desteklenen inVia microRaman sistemini kullanarak oluşturulur.

Silikon diş - en üst pozisyon haritası   

Fuarlar ve Konferanslar

Bölgenizde bulunan yerel Renishaw Raman uzmanları ile görüşme fırsatlarının detayları.

Fuarlar ve Konferanslar