Gezinimi atla

Raman spektroskopisi

Renishaw, Raman spektroskopisi alanında tanınmış lider bir firmadır. Tamamen konfigüre edilebilir Raman sistemlerinin üretimi alanında uzmanlaşmış, 100'ün üzerinde bilim adamı ve mühendisten oluşan, bir ekibi bulunmaktadır.

LiveTrack™: odak izleme teknolojisi

inVia Qontor'da bulunan LiveTrack odak izleme teknolojisi, düzgün olmayan, kavisli veya pürüzlü yüzeylere sahip numuneleri incelemeyi kolaylaştırır. Odak gerçek zamanda veri toplama ve beyaz ışık video görüntüleme sırasında otomatik olarak sağlanmaktadır.

LiveTrack hakkında daha fazlasını öğrenin

Destek, eğitim ve daha fazla bilgi

Raman analizi ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun, Renishaw'un teknik kişi ve mühendislerden oluşan ekibi, size ürün, teknik ve uygulama desteği ve uzman tavsiyesi sağlamak amacıyla hazır bulunmaktadır.

En iyi Raman spektroskopisi çözümünü elde edin.

Sistemlerimiz en yüksek seviyede esneklik ve performans sunmaktadır. Dünya çapındaki bir çok kullanıcılar, çok çeşitli alanlar ve uygulamalarda üstün nitelikli bilgi sağlamak için onlara güvenirler.

Renishaw'un Spektroskopi Ürünleri Birimi, 1973 yılında üstün nitelikli mühendislik temelleri üzerine kurulmuş olan global firmanın bir parçasıdır.

Uzun ömürlü, sağlam bir yatırım.

Renishaw ürünlerini seçerek, mükemmel bir yatırım yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Raman sisteminizin kullanımı kolaydır ve zorlu numunelerin analizinde bile tekrarlanabilir, güvenilir veri üretecektir. Ve uzun ömürlü olacaktır.