Gezinimi atla

Makine kalibrasyonu ve optimizasyonu

Bilinen ve tekrar edilebilir bir proses kapasite seviyesi elde etmek için tezgah performans ölçümü ve teşhisi gereklidir.

Proses gelişiminde ilk adım

Renishaw’un lazer interferometre ve ballbar ölçüm sistemleri takım tezgahlarının, koordinat ölçüm tezgahlarının (CMM'ler) ve diğer kritik pozisyonlandırma özelliğine sahip hareketli sistemlerin statik ve dinamik performansını değerlendirir, izler ve geliştirir.

Bu sebeple ürünlerimiz proses geliştirmede ilk adım olarak kabul edilmelidir. Söz konusu sistemler tezgah üzeri ve tezgah dışı prob ile ölçüm sistemleri ile birbirini tamamlamaktadır.

XL-80 lazer ölçümü için CARTO yazılımını tanıtıyoruz

CARTO yazılım paketi kullanıcıya, bir testin ayarlanmasından, verilerin analiz edilmesine kadar tüm ölçüm prosesi boyunca rehberlik eder.

Yol gösterici kullanıcı arayüzü ve yazılım çalışması, XM-60 çoklu eksen kalibratörü ve XL-80 lazerin kolay olan ayarlama işlemleri ile uyumludur.

CARTO'nun avantajlarını keşfedin

Sisteminizin upgrade edilmesi

Renishaw, mevcut müşterilerinin ürünlerinin sürümlerini en son sisteme upgrade etmeleri için en iyi çözümü sağlamak amacıyla bir dizi seçenek sunmaktadır.  QC20-W kablosuz teleskopik ballbar sisteminin size sağladığı tüm faydalar ile, sisteminizi upgrade etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz.

XL-80 lazer sistemimiz size önemli performans ve işletim faydası sağlar ve mevcut ML10 optikleri ile uyumludur. Bunun yanı sıra XR20-W dairesel eksen kalibratörü uygulama esnekliğini arttırır, ayar ve uygulamayı basitleştirir.

Kalibrasyon yazılımı

Renishaw'un; hataları gidermek, işlevsellik eklemek, dil desteğini arttırmak, standartlardaki değişiklikleri yansıtmak ve Microsoft yazılımındaki değişikliklere karşılık vermek için yazılımını düzenli bir şekilde güncelleme politikası vardır.

En son yazılımı kullanmıyorsanız, bu özelliklerden mahrum kalmış olabilirsiniz.

En son yazılımı indirin