Gezinimi atla

Zeiss problar için prob uçları

Renishaw kapsamlı prob uçları kataloğunu, Zeiss serisi prob kafaları için üretmiş olduğu hassas prob uçları, adaptörler ve aksesuar seçeneklerinden oluşan serisinin tanıtımı ile daha da geliştirmiştir.

Büyüyen bir ürün yelpazesi

Renishaw, seçilmiş Zeiss CMM’leri için prob sistemleri sağlayıcısı olarak, ürün yelpazesini tüm Zeiss tezgah kullanıcılarının, tüm ilgili Renishaw prob uçları ile ilgili yüksek hassasiyet özelliklerinden faydalanmalarını sağlamak için arttırmıştır. Ürün çeşitleri, Zeiss marka prob değiştirme özelliği olmayan analog prob sistemleri, prob değiştiricili ölçüm kafaları ve dinamik prob kafaları ile uyumludur.

Aksesuar seçenekleri

Zeiss serisinde mevcut yüzlerce prob ucundan başka, Renishaw ayrıca Zeiss prob kafaları serisi için çok çeşitli aksesuar seçenekleri temin etmektedir. Bu aksesuar seçenekleri prob ucu tutucuları ve uzatmaları, mafsallar ve küplerin yanı sıra diğer takım ve aksesuarların karışımını içerir.

Zeiss Vast XXT adaptör plakaları ve prob uçları

Zeiss Vast XXT tarama sensörü için prob uçları ve adaptor plakalarının piyasaya çıktığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. TL1, TL2 ve TL3 adaptör plakaları, bu plakalar için özel olarak tasarlanmış çok sayıdaki M3 prob uçları ile birlikte satılmaktadır.

Zeiss ürününüzü bulun

Çeşitli malzeme ve dişli boyutlarındaki düz prob uçları kadar çok sayıdaki yıldız, disk ve diğer şekilli prob uçlarını içeren serisi ile uygulama ihtiyaçlarınıza uyacak pek çok seçenek bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak ve tüm seriyi görüntülemek için lütfen Zeiss uygulamaları için prob uçlarıbölümüne bakınız.

Karşıdan yüklemeler

Zeiss uygulamaları galerisi