Gezinimi atla

Yeni 18 bit mutlak manyetik halka enkoder

29 Kasım 2013 Cuma

Renishaw'un bağlı kuruluşu RLS d.o.o., dahili OEM hareket kontrol uygulamaları için yeni AksIM gerçek mutlak manyetik enkoderin piyasaya çıkarıldığını duyurdu. Renishaw'un dünya çapındaki ağı aracılığıyla satın alabileceğiniz AksIM, 18-bite ulaşan çözünürlük ve manyetik enkoder performansı ve değeri için yeni bir standart oluşturan benzersiz delik içinden geçen konfigürasyonu ile sıfır mekanik histerezise sahiptir.

Düşük maliyetli OEM hareket kontrol uygulamaları için tasarlanmıştır

AksIM düşük profilli bir enkoder okuyucu kafası ve etkileyici bir fiyat - performans oranına sahip olan ayrı bir manyetik halka içermektedir. Okuyucu kafası ya IP64 standartlarına göre tamamen izole bir yuva içerisinde veya seri RS422, CAN, SSI, PWM, I2C, SPI ve devir başına 18 bite kadar ikili çözünürlük ve 10,000 devir/dakikaya kadar hız ile USB dahil olmak üzere, bir dizi veri çıktı formatını destekleyen, panel seviyesinde bir enkoder olarak mevcuttur. AksIM bir gerçek mutlak enkoderdir (herhangi bir yedek batarya gerektirmez). Bunun anlamı, korozyona dayanıklı bir halka içerisine dahil edilmiş olan benzersiz tek iz kodu sayesinde, pozisyonun enkoder devreye girdiği anda hemen belirlenmesidir.

Yerleşik kendinden izleme fonksiyonu ile daha yüksek performans

AksIM manyetik enkoder

AksIM, sinyal kalitesinin sezgisel göstergesini sağlayan, entegre bir ayar ve teşhis LED'i özelliği gösterir. Okuma kafası ayrıca, uyarıları, alarmları ve sürücü / kontrolöre iletişim arayüzleri aracılığıyla gelen diğer durum sinyallerini bildirme becerisi ile, kendinden izleme fonksiyonuna sahiptir.

AksIM, robot teknolojisi, yatay-dikey devrilme / azimut-yükselti platformları, otomasyon sistemi ve tıbbi ekipmanlar dahil olmak üzere, çok çeşitli hareket kontrol uygulamaları için uygundur.

RLS, yüksek performanslı manyetik enkoder pozisyon tespit çözümlerinin geliştirilmesinde bir dünya lideridir ve Renishaw bağlı kuruluşu ile birlikte dünya çapında satış ve teknik destek sunmaktadır.

Karşıdan Yüklemeler

Tüm görüntülerin ve metinlerin telif hakkı Renishaw’a aittir

Haber güncellemeleri için kayıt olunuz

Renishaw’dan düzenli bir şekilde haber güncellemeleri almak içinKayıt Olunuz .