Gezinimi atla

Upgrade seçenekleri ve destek

Productivity+™ sisteminizin esnekliğini arttırın.

Yazılım bakım programı.

Çok-eksenli tezgah desteği.

İlave CAD aktarıcılar.

Renishaw CNC Rapor Modülü yazılımı

Mevcut yazılımınızı genişletin ve geliştirin

Mevcut Productivity+ yazılımınızın fonksiyonelliğini geliştirmek için bir dizi seçenek ve tamamlayıcı yazılım uygulaması bulunmaktadır.

Bakım

Yazılım bakımı

Productivity+ sipariş tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, müşterilere ücretsiz ürün upgrade seçenekleri ve çevrim içi eğitim ve destek materyallerine ayrıcalıklı erişim yetkisi veren, 12 aylık bir bakım anlaşması kapsamındadır.

İlk 12 aydan sonra bu avantajlardan faydalanmaya devam etmeleri için kullanıcıların Renishaw'un yazılım bakım programına kayıt olmaları gerekmektedir.

Daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için lütfen yerel Renishaw temsilciniz ile temasa geçiniz.

Aktif bir bakım anlaşmanız var ise, yazılım uygulamanızın en son versiyonunu indirmek veya destek bilgileri araştırmak için yukarıdaki Karşıdan Yüklemeler ve Destek bağlantılarını kullanınız. Bakım sertifikanızda verilen bilgileri kullanarak sisteme giriş yapmanız istenecektir.

Çok-eksenli tezgah desteği

Active Editor Pro'da çok eksenli prob ile ölçüm

Productivity+ kurulumunuzun becerilerini, çok-eksenli takım tezgahı desteği ekleyerek arttırın. Productivity+ Active Editor Pro çok-eksen seçeneğini satın alın ve dairesel eksenli tezgahlar için ölçüm rutinleri oluşturun.

CAD aktarıcıları

Katı model üzerinde prob yolları

Productivity+, kullanıcıların, daha sonradan bir prob programı oluşturmak için kullanılabilecek olan, bir katı modeli aktarmalarına imkan verir. Standart yazılım STEP, IGES ve Parasolid dosya formatlarının kullanımını destekler.

Productivity+ uygulamanızın esnekliğini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, desteklenen katı model dosya türleri serisini genişletmek için ilave CAD aktarıcıları satın alınabilir.

Renishaw CNC Reporter

CNC Raportörü

İlave bir yazılım paketi olan, Renishaw CNC Rapor Modülü verilerin analiz edilmesi ve Productivity+ yazılımınız ile oluşturulan ölçüm verilerinden yazdırılabilir raporlar hazırlanması için, basit ancak güçlü bir araç sağlar.

Yazılım ölçülen öğelerin boyutlarını bildirir, bu öğelerin toleranslar içerisinde kalıp, kalmadıklarını belirtir ve bir YETERLİ/YETERSİZ kararı verir.

Yazılım Microsoft Excel kullanılarak oluşturulur, böylelikle konfigüre edilmesi kolay, bilinen bir görünüm sağlar.

 

Bilgi kaynakları