Gezinimi atla

TRS2 temassız kırık takım tespit sistemi

Tüm boyutlardaki dikey ve yatay işleme merkezlerinde, tüm gantry işleme merkezlerinde ve çok-amaçlı tezgahlarda yekpare takımların yüksek hızlı, temassız kırık takım tespiti için.

Esnek çözümü

Güvenilir ToolWise™ takım tanıma elektroniği.

Hızlı tespit ve daha yüksek kar oranları için olağanüstü performans.

Benzersiz ToolWise™ takım tanıma

Merkezi yekpare kesme takımlarının temassız kırık takım tespiti için bir sistem olan TRS2, çeşitli takım tezgahlarında kullanılabilir. Benzersiz ToolWise takım tanıma elektroniği, dönen takımdan yansıyan ışık yapısını analiz ederek, bir takımın mevcut olup olmadığını belirler. Soğutma sıvısının ışını bloke etmesi nedeniyle kırık takımın tespit edilememesi olasılığını bertaraf etmek için, soğutma sıvısı ya da metal talaşlarının oluşturduğu gelişi güzel ışık yapıları dikkate alınmaz. Tekli ünite, çalışma ortamı dışına monte edilerek, tabla üzerinde önemli yer tasarrufu sağlar.

Özellikler ve faydalar

  • Ekonomik, hızlı ve güvenilir.
  • En yeni ToolWise takım tanıma teknolojisi.
  • Son derece hızlı tespit: genellikle takım lazer ışınının içinde yaklaşık olarak bir saniye kalır.
  • Kolay kurulum ve ayar.

Her bir bileşen en az 34 takım kontrolüne ihtiyaç duyuyor, böylelikle normalden 7 saniye daha kısa süren TRS2 kontrolü ile her bir parça için çevrim süresi ortalama 7,5 dakika azaldı - çevrim süresinin neredeyse %6'sı kadar.

Tezgahların çalışma maliyetlerini esas alan detaylı bir analizin ardından bunun ilk yıl içinde 150.000 €’dan fazla bir tasarrufa eşdeğer olduğunu biliyoruz. Bunun nedeni takımları kontrol etmek için ayırdığımız kayıp zamanın artık parçaları işlemek için kullanılabilmesidir. TRS2 için yaptığımız ilk yatırımı sadece 5 ay gibi bir süre içerisinde geri aldık.

Bu işe başladığımızda işleme verimliliğimizi geliştirmek için bir kaç seçeneğimiz vardı, ancak bu diğerlerinden çok daha iyiydi, diğer seçeneklerin kendilerini amorti etmeleri çok daha uzun sürecekti.

SAME DEUTZ-FAHR and Lamborghini tractors

TRS2 Kullanım Sırasında

İlgili videolar

Daha fazlasını öğrenin

TRS2 kullanıcı bilgi kaynakları

Renishaw avantajı

Renishaw'da dünya çapındaki 70'in üzerinde servis ve destek ofis ağımız aracılığıyla, müşterilerimize güçlü bir destek sunmanın kazandırdığı mükemmel saygınlığın keyfini çıkarıyoruz.

Teknik destek, eğitim ve tavsiye alın veya geniş stoklu Çevrim içi mağazamızdan yedek parçalar ve aksesuarlar satın alın.

Yazılım

TRS2 görüntüleri