Gezinimi atla

TCR20

TCR20, PH20 ile kullanılan, hızlı ve tekrarlanabilir takım değiştirme ve uç düzeltme becerisine sahip, kompakt bir prob modülü magazinidir.

TCR20

Endüstri standardı MCR20 magazin sistemleri serisine dayanan TCR20, modülleri hızlı otomatik değiştirme için güvenle depolar, temas yüzeylerini tezgahın çalışma alanı içerisinde bulunan havadan taşınan her türlü kirleticiden korur.

TCR20, bir PH20 sistemi ile kullanılmaları için TP20 modülleri serisinin tamamını taşır ve bir dizi modül ve prob ucu kombinasyonunu barındırabilir.

TCR20 magazininin tam merkezinde entegre bir uç sıfırlama şahit numunesi bulunmaktadır. Bu numune ölçüm ve uç düzeltme prosedürü gerçekleştirilirken çevrim süresini azaltır.

Belirli uygulamalar için mutlak en yüksek seviyede hassasiyet gerektiğinde uç düzeltme işlemi anahtardır. Bir takım değiştirme işleminin ardından kalan her türlü değişikliği kompanse eder ve PH20'den pazara öncülük eden bir seviyede hassasiyet sağlar.

Genişlik

200 mm

Derinlik

57 mm

Taban çapı

50 mm
 

Uzatılmış garanti

Yeni CMM ürünlerinizin garantisini satın aldıktan sonraki ilk 3 ay içerisinde 3-yıl garantiye uzatabilirsiniz. Satıcınızla temasa geçin.