Gezinimi atla

SPRINT™ teknolojisi

Hızlı parça ayarı ve tezgah işlemleri proses kontrolü için yeni nesil yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli prob ile ölçüm sistemleri.

SPRINT™ teknolojisine sahip prob ile ölçüm sistemleri, OSP60 probunun içerisindeki benzersiz 3 boyutlu sensör teknolojisi ile CNC takım tezgahlarına olağanüstü, yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli prob ile ölçüm sağlarlar.

SPRINT™ teknolojisi ya SupaScan ile, ya da Productivity+™ Tarama Yazılım Paketi ile birlikte kullanılabilir.

SupaScan basit parçaları hızlı ve kolay bir biçimde sıfırlamak için idealdir. Sistemin iş parçası yüzey durumunu izleme ve basit biçim ölçümlerini yakalama becerisi vardır. SupaScan programlarını hazırlamak için basit makro kodu kullanılır.

Productivity™ Tarama Yazılım Paketi türbin kanatları ve kalıp takımlar gibi serbest biçimli yüzeylerin gelişmiş ölçümü için mükemmeldir. Yazılım paketi, Productivity+™ Active Editor Pro yazılımı kullanılarak programlanabilecek uygulamaya özel çeşitli takım kitleri içerir.

SupaScan OSP60 SPRINT prob tarama uygulaması

SPRINT™ teknolojisi kullanmanın ayrıcalıklı faydaları

Parçaları yüksek hızda ölçün

Tarama tezgah üzeri ölçüm ve iş ayarı işlemlerinde inanılmaz zaman tasarrufu sağlar, kârlı ve verimli tezgah ile işleme süresini arttırır.

Öğenin biçimi ile ilgili problemleri tespit edin

OSP60 probu kullanarak tezgah üzerinde tarama öğenin biçiminde var olan, temasla tetiklemeli sistemler tarafından fark edilmeyecek, kusurları tespit edebilir.

SupaScan OSP60 SPRINT prob tarama uygulaması

İşleme proseslerini kontrol edin

OSP60 probu tarafından toplanan iş parçası ölçüm sonuçları tezgah üzeri proseslerin otomatik olarak kontrol altında tutulmasına yardımcı olabilir.

Sonuçlar ayrıca daha ileri analizler veya kalite güvence amaçları için kullanılabilir.

Mevcut temasla tetiklemeli prosesleri değiştirin

Dokunmatik probunuzu OSP60 probu ile takas edin ve anında çevrim süresi avantajları elde edin.

SPRINT teknolojisine sahip prob ile ölçüm sistemlerinin mevcut veya yeni proseslere entegre edilmesi için gereken süreyi en aza indiren temasla tetiklemeye eşdeğer veriler üretilebilir.

Renishaw avantajı

Renishaw'da dünya çapındaki 70'in üzerinde servis ve destek ofis ağımız aracılığıyla, müşterilerimize güçlü bir destek sunmanın kazandırdığı mükemmel saygınlığın keyfini çıkarıyoruz.

Teknik destek, eğitim ve tavsiye alın veya geniş stoklu Web mağazamızdan yedek parçalar ve aksesuarlar satın alın.