Gezinimi atla

SPRINT™ teknolojisi açıklaması

Benzersiz bir 3D sensör tasarımını bünyesinde barındıran, SPRINT™ teknolojisine sahip OSP60 probu, CNC takım tezgahları için olağanüstü bir yüksek hız ve hassasiyete sahip tarama ve temaslı prob ile ölçüm sistemi sağlar.

OSP60, hem bükülme şiddetini hem de yönünü ölçen, bir çift düzlemsel yay tasarımına dayanır. Bu tasarım probun yüzey değişimine duyarlı olmasına imkan vererek, karmaşık serbest şekilli ve prizmatik yüzeylerin hassas biçimde ve yüksek hızda ölçülmesini sağlar.

Prob tertibatı içerisine iki eş merkezli halka monte edilmiştir: biri prob gövdesine sabitlenmiştir; diğeri prob ucu yuvasına sabitlenir ve daha sonra prob ucu ile hareket eder. Bu halkalar üzerindeki devreler izlenir ve aralarındaki direnç ölçümleri, prob ucu sapmalarının doğru bir şekilde kaydedilmesini sağlar.

Saniyede 1000 gerçek 3 boyutlu XYZ veri noktası sağlamak üzere tasarlanan OSP60, SupaScan ve Productivity+™ Tarama Yazılım Paketi ile çalışır.

OSP60 ayrıca OSP60 yazılımına yönelik Inspection Plus ile birlikte kullanıldığında bir temaslı prob gibi faaliyet gösterir.

Sonraki adımlar

SPRINT teknolojisinin tam size göre olduğunu düşünüyorsanız, yerel satış temsilciniz ile iletişime geçin.