Gezinimi atla

Spektroskopi ürünleri birimi ile iletişime geçin

Yerel temsilciniz sorularınız konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Onlarla bir form doldurarak veya bir e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Doğrudan yerel Renishaw ofisiniz ile konuşmayı tercih ederseniz, iletişim bilgilerini bulmak için lütfen dünya çapındaki iletişim noktaları sayfasını kullanınız.

inVia Qontor Raman mikroskobu

Fiyat sorgulama

Bir Raman cihazı satın almayı düşünüyorsanız ve fiyatlandırma hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen iletişime geçin.

Fiyat talep edin

Çevrim içi Raman spektroskopisi gösterimi

Çevrim içi gösterim

Evinizin veya çalışma alanınızın rahatlığında Raman sistemlerimizi çalışırken görmek için çevrim içi bir gösterim talep edin.

Bir demo talep edin

Raman servisi ve kurulum

Servis ve kurulum

Sisteminiz ile ilgili her türlü sorunuz veya yedek parça siparişleriniz için deneyimli ekibimizle iletişime geçin.

Servis talep edin

inVia Raman mikroskobu güneş paneli

Uygulama desteği

Uygulamalar konusunda uzman bilim adamlarımız çok geniş bir malzeme yelpazesine sahiptir ve Raman cihazınızdan en iyi biçimde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Destek talep edin

Raman yazılımı eğitimi

Raman eğitimi

Raman sisteminizin tam potansiyelini fark edin. Bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmayı amaçlayan eğitim seçeneklerini keşfedin.

Daha fazla bilgi

Tüm diğer sorgular

Yukarıdaki formlarda yer almayan özel bir sorunuz varsa, ekibimizden biriyle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bizimle iletişime geçin

E-posta: Teknik destek

Uygulamalarınız, sistem ve upgrade seçenekleri hakkındaki teknik sorularınız veya yedek parça siparişleriniz için teknik destek ekibimiz ile iletişime geçin.

Bize e-posta gönderin

E-posta: Genel sorular

Diğer sorularınız için lütfen bir e-posta gönderin ve yerel temsilciniz sorularınız konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Bize e-posta gönderin