Gezinimi atla

RTS kablosuz takım ölçme probu

Dikey ve yatay işleme merkezlerinde ve tüm gantry işleme merkezlerinde takım ölçümü ve kırık takım tespiti için.

Tezgah üzerinde takım ölçme ve kırık takım tespiti için.

Üstün iletişim becerisi.

Daha az hurda ve daha yüksek kar oranları için olağanüstü performans.

Radyo iletimli kırık takım tespiti

Radyo iletimli takım ölçme probu (RTS), her boyuttaki işleme merkezinde ve takım ölçme probu ile alıcı arasında görüş hattı elde etmenin zor olduğu aplikasyonlarda kullanılmak için uygundur. RTS kullanıcılarına pek çok takımda kırık takım tespiti ve takım uzunluğu ve çapının hızlı ölçümü imkanını sunar.

RTS'nin kablosuz tasarımı, tek başına veya pek çok aplikasyonda kullanılmasına imkan veren, bir çoklu prob sisteminin bir parçası olarak kullanılabilmesi anlamına gelir.

Özellikler ve faydalar

  • Kanıtlanmış kinetik tasarım.
  • Güvenli frekans atlamalı yayılma spektrumu (FHSS).
  • Dünya çapında kabul edilen 2,4 GHz dalgabandı, tüm büyük marketlerdeki radyo yönetmelikleri ile uyumludur.
  • Tezgah hareketinin kısıtlanmaması ve kurulum kolaylığı için kablosuz.
  • 1,00 μm 2σ tekrarlanabilirlik.

QE serisini tanıtıyoruz

Hurda miktarını azaltın, verimliliği ve karlılığı arttırın - Renishaw takım tezgahı probları tezgah ile işleme prosesinizi kontrol altında tutabilir.

Bizimki gibi küçük bir şirket için, takım tezgahı problarının maliyeti kesinlikle önemsiz değildir ve operatörlerimizin çoğu, insan hatası nedeniyle onlara zarar vermekten endişe duyar. GUI'nin yol gösterici, kullanımı kolay yapısının koruma ayarıyla birleşmesi ile bu endişeler artık tarih oldu. Artık operatörlerimiz endişelenmiyor ve işimize çok daha fazla güveniyoruz.

GM Enterprise (Tayvan)

GoProbe uygulaması

Son derece güvenilir radyo sinyalli iletim

Renishaw radyo sinyalli probları, frekans atlamalı yayılma spektrumu teknolojisine (FHSS) sahip radyo iletimini kullanırlar.

FHSS teknolojisi cihazların parazitlerden ve iletim ölü noktalarından kaçınmalarını mümkün kılarak, yüksek yoğunluklu radyo frekans ortamlarında bile etkileyici bir güvenilirlik sağlar.

Renishaw probları dünya çapında kabul edilen 2,4 GHz dalgabandını kullanır ve tüm dünyadaki radyo yönetmelikleri ile uyumludur.

Arayüz

Uyumlu arayüzler / iletim üniteleri – RMI-Q ve RMI-QE.

Sonraki adımlar

RTS’nin tam size göre olduğunu düşünüyorsanız, yerel satış temsilciniz ile iletişime geçin.

Renishaw avantajı

Renishaw'da dünya çapındaki 70'in üzerinde servis ve destek ofis ağımız aracılığıyla, müşterilerimize güçlü bir destek sunmanın kazandırdığı mükemmel saygınlığın keyfini çıkarıyoruz.

Teknik destek, eğitim ve tavsiye alın veya geniş stoklu Çevrim içi mağazamızdan yedek parçalar ve aksesuarlar satın alın.