Gezinimi atla

RTP20 otomatik prob kafası

RTP20, entegre TP20 temasla-tetikli problu düşük-maliyetli “motorize” kafa fonksiyonelliği sunarak, geliştirilmiş verimlilik, arttırılmış erişim ve esneklik sağlar.

RTP20’nin otomatik açı ayarı özelliği, entegre edilmiş TP20 probunun hem A, hem de B eksenlerinin her ikisini kullanarak, 15-derecelik aralıklarla 168 tekrarlanabilir pozisyonda hareket etmesine imkan tanımaktadır. Böylelikle, her bir prob ucu pozisyonu için sadece bir-kez tanımlama gerekmekte, dolayısıyla parça denetimi için hızlı sonuçların alınması garanti edilmektedir.

Kutuplu RTP20 prob kafası

RTP20 probunun önemli avantajları

Verimlilik

Geliştirilmiş üretkenlik, prob modülü değişimi ve sürekli yeniden tanımlamaya gerek olmadan otomatik açı ayarı aracılığı ile elde edilir.

Arttırılmış erişim ve esneklik

Mevcut uzatma çubukları ile birlikte takılı uzatma 168 mm’ye (maksimum prob ucu uzunluğu dahil olmak üzere) kadar erişime imkan tanır.

Otomasyon

MCR20 ile birlikte kafayı kilitlemek ve yönlendirmek için CMM hareketinden yararlanılması, tam otomatik bir sistem sağlar.

Çarpma koruma

TP20 modülleri tüm yönlerde maksimum hareket mesafesine sahiptir. Manyetik montaj, X ve Y yönlerinde ilave çarpma koruması sağlar.

TP20 modülleri

Tam donanımlı istasyonlu RTP20

Mevcut TP20 modülleri serisi tetikleme kuvvetlerinin seçilmesine imkan tanır ve EM1 ve EM2 uzatma çubukları ile arttırılmış erişim kadar yönsel algılama seçenekleri de sunar. Uygulamaya özel yedi adet prob ucu modülü mevcuttur.

Uzatılmış garanti

Yeni CMM ürünlerinizin garantisini satın aldıktan sonraki ilk 3 ay içerisinde 3-yıl garantiye uzatabilirsiniz. Satıcınızla temasa geçin.

Ürün bilgisi

Aşağıdakiler de ilginizi çekebilir...

Şu anda RTP20 prob kafasına bakıyorsunuz. Tam otomatik PH20 prob kafasını da değerlendirmek isteyebilirsiniz...