Gezinimi atla

RMP60 radyo iletim probu

Çok amaçlı tezgahlarda, işleme merkezlerinde ve gantry işleme merkezlerinde iş parçası ölçümü ve parça ayarı için.

Esnek prob ile ölçüm çözümü.

Üstün iletişim becerisi.

Daha az hurda ve daha yüksek kar oranları için olağanüstü performans.

Radyo sinyal iletimli kompakt iş mili probu

RMP60 radyo sinyali iletimli kompakt bir iş mili probudur ve 5-eksenli tezgahlar dahil olmak üzere, işleme merkezlerinde otomatik parça sıfırlama ve çevrim-içi mastar ile parça kontrolü sağlamaktadır.

Renishaw'un klasik kinematik dirençli prob mekanizmasını benzersiz ve güvenli bir frekans atlamalı iletim protokolü ile birleşen RMP60, prob ve arayüz arasında görüş hattının her zaman mümkün olmadığı zorlu ortamlarda, modern tezgah atölyeleri için idealdir.

Özellikler ve faydalar

  • Kanıtlanmış kinetik tasarım.
  • Güvenli frekans atlamalı yayılma spektrumu (FHSS).
  • Dünya çapında kabul edilen 2,4 GHz dalgabandı, tüm büyük marketlerdeki radyo yönetmelikleri ile uyumludur.
  • Küçük Boyutlu tasarim.
  • Çeşitli aktivasyon seçenekleri ve ayarlanabilir tetikleme kuvveti.
  • 1μm 2σ tekrarlanabilirlik.

QE serisini tanıtıyoruz

Hurda miktarını azaltın, verimliliği ve karlılığı arttırın - Renishaw takım tezgahı probları tezgah ile işleme prosesinizi kontrol altında tutabilir.

Projenin planlama aşamasında yeni tezgahın kaynak alanına yakın bir yere konulacağını fark ettik ve burada sinyal paraziti oluşması çok büyük bir olasılıktı, bu nedenle bu koşullarla başa çıkabilecek bir sisteme ihtiyacımız vardı. Renishaw RMP60 frekans atlamalı yayılma spektrumlu (FHSS) veri iletimini kullanan ilk ölçüm probu.

Asquith-Butler

GoProbe uygulaması

Prob ile ölçümü basitleştiren yazılım

Renishaw problarının kolay kullanımlı olmalarını sağlamaya kendini adamıştır. Kapsamlı bir makro programları ve takım tezgahı uygulamaları serisi ölçüm programlarını hızlı ve yol gösterici biçimde hazırlamanıza imkan verir.

Son derece güvenilir radyo sinyalli iletim

Renishaw radyo sinyalli probları, frekans atlamalı yayılma spektrumu teknolojisine (FHSS) sahip radyo iletimini kullanırlar.

FHSS teknolojisi cihazların parazitlerden ve iletim ölü noktalarından kaçınmalarını mümkün kılarak, yüksek yoğunluklu radyo frekans ortamlarında bile etkileyici bir güvenilirlik sağlar.

Renishaw probları dünya çapında kabul edilen 2,4 GHz dalgabandını kullanır ve tüm dünyadaki radyo yönetmelikleri ile uyumludur.

Arayüz

Uyumlu arayüzler / iletim üniteleri – RMI-Q ve RMI-QE.

Modüler sistem

RMP60M Normal yollardan erişilemeyecek öğelerin denetlenmesini sağlar.

Sonraki adımlar

RMP60’ın tam size göre olduğunu düşünüyorsanız, yerel satış temsilciniz ile iletişime geçin.

Kurulum kılavuzları, kullanıcı kılavuzları ve uyumluluk bilgileri için teknik destek kütüphanemizi ziyaret edin.

Renishaw avantajı

Renishaw'da dünya çapındaki 70'in üzerinde servis ve destek ofis ağımız aracılığıyla, müşterilerimize güçlü bir destek sunmanın kazandırdığı mükemmel saygınlığın keyfini çıkarıyoruz.

Teknik destek, eğitim ve tavsiye alın veya geniş stoklu Çevrim içi mağazamızdan yedek parçalar ve aksesuarlar satın alın.