Gezinimi atla

REVO magazin sistemi

RCP TC-2 RCP TC-3 ve RCP2, REVO® probları ve prob ucu tutucuları arasında esnek, otomatik ve yüksek hızlı değiştirme sağlamaktadır.

REVO prob değiştirme sistemi, CMM üzerinde otomatik REVO prob ve prob ucu tutucu değiştirmeye imkan vermek için tasarlanmıştır. Sistemin birincil amacı, daha uzun prob uçlarını ve geniş yıldız prob ucu konfigürasyonlarını kullanma ve depolama becerisi sağlayarak, esnekliği geliştirmektir.

Optimum metroloji için REVO probları ve prob ucu tutucuları, REVO değiştirme portları (RCP TC-2, RCP TC-3 ve RCP2) ve esnek bir değiştirme magazini (FCR25) kullanılarak, otomatik olarak değiştirilmektedir. Bu portlar modüler magazin sistemi (MRS) üzerine monte edilmiştir.

RCP TC-2

RCP TC-2, REVO prob serisi (RSP2 ve RSP3-#) ile birlikte kullanılan elektrikli bir değiştirme portudur. Bu port, probu çalışma sıcaklığında tutarak, bir prob değişiminden sonra sistemin metroloji performansını korur.

RCP TC-3

RCP TC-3, güçlü mıknatıslara sahip olan, RSP3-6 ve SFP2 probları ile kullanılan elektrikli bir değiştirme portudur.

RCP2

RCP2, SFS-# prob uçları kadar, RSH prob ucu tutucular serisi ile kullanılan, pasif bir magazin portudur.

Websitesi için RCPTC görüntüsü
RCP TC-3 - resimlenmiş
RCP

Uzatılmış garanti

Yeni CMM ürünlerinizin garantisini satın aldıktan sonraki ilk 3 ay içerisinde 3-yıl garantiye uzatabilirsiniz. Satıcınızla temasa geçin.

Aşağıdakiler de ilginizi çekebilir...

Şu anda REVO değiştirme portlarına bakıyorsunuz. MRS2 magazin sistemi hakkında bilgi edinmek de ilginizi çekebilir…