Gezinimi atla

Renishaw torna tezgahı ve çok amaçlı tezgahla işleme uygulamaları için en yeni sağlam ve güvenilir takım sıfırlama çözümünü piyasaya sunuyor

2019

Global mühendislik firması Renishaw yeni APCA-45 takım sıfırlama probunu piyasaya sürecek. Torna tezgahları ve çok amaçlı tezgahlarda bulunan zorlu işleme ortamları için özel olarak tasarlanmış APCA-45, torna ile işleme, oluk açma, diş açma ve delme takımları gibi, çok sayıdaki takımı sıfırlamak için sağlam, güvenilir ve otomatik bir çözüm sağlamaktadır.

CNC tezgah verimliliği hususunda artan talepler ile, otomatik, akıllı proses kontrolü becerisi modern üreticiler için kilit nokta olmuştur. Takım sıfırlama ve kırık takım tespiti gibi işlerin otomasyonu manüel müdahale gerekliliğini azaltır ve tezgahın çalışma süresini arttırır.

Yeni APCA-45 takım sıfırlama probu, üreticilerin otomatik takım ölçümünü torna tezgahı ve çok amaçlı tezgahla işleme uygulamalarında gerçekleştirmesine imkan verir. Bu ölçümler ilk takım sıfırlama işlemi, takım değiştirme programları, takım aşınmasının, takım kırılmasının ve termal genleşmenin izlenmesi için kullanılabilir. Pnömatik bir koruyucu prob ucu kapağı, kompakt bir paslanmaz çelik gövde, takım temizliği için entegre bir hava alma ve opsiyonel bir hava üfleme fonksiyonu gibi, pek çok yenilikçi tasarım özelliği, APCA-45'in en zorlu işleme ortamlarında çalışmak için üretildiğini garanti eder.

Karşıdan yüklemeler

Renishaw ve ürünleri hakkında daha fazla görsele, videoya, firma biyografilerine veya bilgiye ulaşmak için Medya Dağıtım Merkezimizi ziyaret ediniz.