Gezinimi atla

Renishaw prob uçları

Renishaw, CMM'lerimiz, takım tezgahlarımız, tarama problarımız ve Equator™ mastar ile parça kontrol sistemlerimizde kullanılmak üzere, hassas tasarlanmış, kapsamlı bir prob uçları ve prob ucu aksesuarları serisi sunmaktadır.

Renishaw prob uçları

Hassas prob uçları için tercih ettiğiniz tedarikçi.

Titizlik isteyen standartlar

Renishaw'un prob ucu gövdeleri CNC takım tezgahlarında titizlik isteyen standartlara uygun olarak üretilirler. Konum yüzeyleri maksimum stabilite verirken, prob ucu kütlesinin Renishaw'un prob serisine uyacak biçimde optimize edilmesi için, büyük özen gösterilir.

Probunuzun performansı, yetersiz küre daireselliğine , yetersiz küre konumuna, kötü dişli uyumuna veya ölçüm sırasında aşırı eğilmeye izin veren riskli bir tasarıma sahip bir prob ucu kullandığınızda, kolaylıkla düşebilir. Topladığınız verilerin bütünlüğünü sağlamak için, kapsamlı orijinal Renishaw prob uçları serisinden bir prob ucu belirlediğinizden ve kullandığınızdan emin olunuz.

Nasıl sipariş vereceksiniz

İnternetten 7/24 sipariş vermek için yeni Web mağazamızı kullanın. İnternetten veya yerel satış ekibinizle iletişime geçerek sipariş verin.

Aradığınız prob ucunu bulamıyorsanız, isteğe özel prob uçları sayfasını ziyaret ediniz ve talebinizi isteğe özel prob ucu talep formu'nu kullanarak gönderiniz.

Prob uçları uygulamaları galerisi