Gezinimi atla

Renishaw fikstürleri: metroloji fikstürlerinşz için yeni tek kaynak

2012 yılında R&R Sales LLC’nin satın alınmasının ardından Renishaw özellikle koordinat ölçme tezgahları (CMM’ler), kameralı/optik sistemler ve kendi Equator™ mastarlama tezgahı için tasarlanmış olan yeni bir kapsamlı modüler fikstür serisi geliştirmiştir.

10 Haziran 2013 Pazartesi

CMM fikstür ayarlaması

2012 yılında R&R Sales LLC’nin satın alınmasının ardından Renishaw özellikle koordinat ölçme tezgahları (CMM’ler), kameralı/optik sistemler ve kendi Equator™ mastarlama tezgahı için tasarlanmış olan yeni bir kapsamlı modüler fikstür serisi geliştirmiştir. Yeni seri; M4, M6 ve M8 kılavuzlu, çok farklı ebatlarda tablalar ve bileşenler sunmaktadır ve havacılık, otomotiv ve medikal gibi, çok sayıda endüstride ölçme uygulamaları için kullanılabilir.

Renishaw CMM fikstürleri dökme alüminyumdan yapılmış ve aşınmaya karşı dayanıklı olmaları için NiTuff sert kaplama ile kaplanmış çok sayıda taban plakası sunmaktadır. Fikstürlenecek olan parçaya göre iki tip önceden konfigüre edilmiş set mevcuttur; kelepçeli veya manyetik ve kelepçeli.

Kameralı sistemler için hızlı yükleme köşeli (QLC) fikstür ile parça ayarı

Renishaw görüntü sistemleri fikstürleri, görüntü tezgahının boyutuna bağlı olarak iki seçenek sunmaktadır. Hızlı yükleme köşesi (QLC) seti; bir akrilik taban plakası (ya çoklu-delikli veya çoklu-pencereli tasarımı ile) ve özel görüntü tezgahına uyması için tasarlanmış bir QLC çerçevesini içermektedir. Kapsamlı bir bileşen seti de ayrıca dahil edilmiştir. Birbiri ile değiştirilebilir görüntü fikstürü (IVF) daha büyük tezgahlar için tavsiye edilmektedir ve özellikli fikstür işleri için özel olarak yapılmıştır. Bir IVF tek veya çoklu, standart veya özel yapılmış, akrilik taban plakaları içerebilir.

Renishaw Equator fikstürleri mastarlama tezgahına hızlı yükleme veya boşaltma yapmak için özel olarak tasarlanmış kinematik taban plakaları kullanırlar. Bu taban plakaları M4 ve M6 dişli delikleri ile piyasada bulunmaktadır ve dökme alüminyumdan yapılmış olup, aşınmaya karşı dayanıklı olmaları için NiTuff sert kaplama ile kaplanmıştır.

Renishaw fikstürleri serisi, her türlü fikstür ihtiyacına karşı hızlı ve kullanılması kolay çözümler sağlayan, önceden konfigüre edilmiş setler halinde veya tek olarak satın alınabilir. Uzmanlık gerektiren veya özel işler için, isteğe bağlı çözümler de tasarlanarak üretilebilir.

Yeni seri Renishaw fikstürleri İngiltere ve Almanya'da 2013 Temmuz ayı ortasında piyasaya sürülecektir.

Renishaw'un fikstür ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.renishaw.com.tr/fixtures sayfasını ziyaret ediniz

Karşıdan Yüklemeler

Tüm görüntülerin ve metinlerin telif hakkı Renishaw’a aittir

Haber güncellemeleri için kayıt olunuz

Renishaw’dan düzenli bir şekilde haber güncellemeleri almak içinKayıt Olunuz .