Gezinimi atla

Renishaw Equator™ fikstürleri

Renishaw Equator™ fikstürle bağlama, parçanın boyutu, geometrisi ve malzemesinden bağımsız olarak, hızlı ve kolay fikstür ayarlamasına imkan vermektedir.

Equator mastar ile parça kontrol sisteminiz için modüler ve müşteriye özel hazırlanan fikstürle bağlama

Renishaw Equator fikstürleri, tezgaha hızlı yükleme ve boşaltma yapabilmek için, 3 noktalı kinematik sisteme sahip özel tasarlanmış taban plakaları sunarlar. Taban plakalarının üstten bağlanması, her bir fikstürün tekrarlanabilir şekilde yerleştirildiğini ve yerine sağlam bir şekilde bağlandığını garanti eder, böylelikle parçaların Equator üzerinde ve dışında, saniyeler içerisinde hızlı bir şekilde değiştirilmesini mümkün kılar.

Renishaw Equator fikstürlerini kullanmak, konfigürasyonu kolay, hızlı ve tekrarlanabilir fikstür ayarları sunarak, denetim prosesinizin verimliliğini, çoğaltılabilirliğini ve hassasiyetini geliştirebilir:

  • Taban plakaları alfanumerik olarak etiketlenmiştir, böylelikle ayarlamalar belgelendirilebilir ve hızlı ve hassas bir şekilde tekrarlanabilir.
  • Tüm bileşenler el ile sıkılabilir ve herhangi özel bir araç gerektirmez.

Fikstürle bağlama bileşenleri, parça üzerindeki her bir detayın denetlenmesi için engelsiz bir prob yolu sağlamak amacıyla, parçanın üzerinde ve çevresinde minimum temas bulunduracak şekilde kolaylıkla pozisyonlandırılabilir.

Aşınma ve çizilmeyi azaltmak için sert anot ile kaplı dökme alüminyumdan yapılmış, M4, M6, M8 veya 1/4-20 dişli boyutlarında taban plakaları mevcuttur.

Her türlü Equator fikstürle bağlama talebi için lütfen aşağıdaki müşteriye özel formlardan bir tane gönderin veya yerel satış ofisinizle iletişime geçin.

Equator fikstürlerinizin sipariş verilmesi

Renishaw Equator fikstürleri, önceden konfigüre edilmiş kitler halinde satılmaktadır, ilave bileşenler daha sonra ayrı olarak da satın alınabilir. Bir kit, bir taban plakası ve kapsamlı bir bileşenler setinden oluşmaktadır. Fikstürle bağlayacağınız parçaların türü hangi kiti seçeceğinizi belirleyecektir. Renishaw iki kit tipi önermektedir:

  • Bağlama kiti
  • Manyetik ve bağlama kiti (çelik parçaları fikstürle bağlamak için mıknatıslar içerir)

Daha fazla bilgi için Teknik özellikler: Equator™ fikstürleri dosyasını indiriniz veya yerel satış ofisinizle iletişime geçiniz.

Karşıdan yüklemeler

Biliyor muydunuz?

Müşteriye özel hazırlanan fikstürler Renishaw bünyesindeki tasarım ekibi tarafından tasarlanabilir ve yaratılabilir. Birden fazla parçayı aynı anda ölçerek verimi artırmanız gerekse de veya modüler serimizi kullanarak ulaşılması zor öğelere sahip olsanız da, Equator mastar ile parça kontrol sisteminiz için özel hazırlanmış bir çözüm sağlayabiliriz.

Bir müşteriye özel talep formu doldurun veya bizimle "Sonraki adımlar" bağlantıları üzerinden iletişime geçin.

Equator uygulamaları galerisi

Ayrıca geniş kapsamlı Equator™ mastar ile parça kontrol sistemleri ve prob uçları serisi sunuyoruz.