Gezinimi atla

RENGAGE™ teknolojisi

İş parçası ayarı, proses içi kontrol ve proses sonrası ölçümler için yüksek hassasiyetli takım tezgahı probları.

Rakipsiz 3 boyutlu ölçüm kapasitesi ve mikron altı tekrarlanabilirlikleri ile Renishaw'un RENGAGE™ teknolojisine sahip takım tezgahı probları ailesi, üstün performans sağlamak için hassas silikon strain gauge sensörler ile ultra kompakt elektroniği birleştirir.

Karmaşık şekil ve konturların ölçümünü kusursuzlaştıran RENGAGE teknolojili takım tezgahı probları kalıp ve pres döküm ve havacılık uygulamaları için çok uygundur. Ultra düşük tetikleme kuvveti yüzey ve şekil hasarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur ve narin iş parçalarının ölçümü için idealdir.

Uygulamanız için mükemmel olan yüksek hassasiyetli probu seçin

Renishaw RENGAGE™ teknolojisini kullanan birden fazla yüksek hassasiyetli prob üretmiştir. Bu probların her biri farklı takım tezgahı boyutuna ve tezgahla işleme uygulamasına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

RMP600 strain gauge probu, Tridan Engineering firmasının otomotiv sektöründeki müşterileri için iş parçalarını hassas biçimde işlemesine yardımcı olmaktadır.

Performans için tasarlanmış

OMP400 pervane

Üstün 3 boyutlu hassasiyet

Karmaşık 3 boyutlu şekilleri ve konturları ölçerken rakipsiz mikron altı performans sağlar.

RMP600

Ultra düşük tetikleme gücü

Narin işler için benzersiz düşük tetikleme kuvvetine sahip olunması, yüzey ve biçim hasarlarının ortadan kaldırılmasına yardım eder.

Zorlu ortamlarda tezgahla işleme

Sağlam biçimde tasarlandı

Sağlamlığı, en zorlu ortamlarda bile güvenilir ölçüm ve uzun bir servis ömrü sağlar.

RMP400 derin delik


Karmaşık parçaları ölçün

Uzun ve isteğe özel prob uçları kullanırken gelişmiş hassasiyete sahip olunması, ulaşılması zor öğelerin kolaylıkla ölçülebileceği anlamına gelir.

Biz RMP600'ün hassasiyetinden ve özellikle zaman içerisinde üretim hattının verimliliğini azaltan hurda parçaların miktarındaki azalmadan memnunuz. Bunlar büyük, pahalı bileşenler ve biz probu hataları belirlemek ve onları ortadan kaldırmak için kullanabiliriz.

Tods Composite Solutions Ltd (İngiltere)

RENGAGE™ teknolojisi

Yenilikçi düşünme

MP250’nin yapısı

RENGAGE™ teknolojisine sahip problar benzersiz bir performans elde etmek amacıyla strain gauge sensörleri ve hassas mekanik tasarımı kullanırlar.

Klasik problar halen değerli bir rol oynamaya devam etmektedir. İşte bu nedenle Renishaw bu ürünlerin tasarımı, üretimi ve desteği konularında bir pazar lideri olarak pozisyonunu korumaktadır.

Bununla birlikte RENGAGE teknolojisinin sayısız uygulama için sunduğu önemli performans faydaları, kullanıcılara hem bugün, hem de gelecekte rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.

Rekabet avantajı

Rakip ve Rengage planı

Yenilikçi strain gauge sensörler sayesinde RENGAGE™ teknolojisine sahip problar, prob ucunun bükülmesi ve prob mekanizmasının prob bir yüzey ile temas etmeden hareket etmesi nedeniyle oluşan lobing hatalarına daha az duyarlıdır.

RENGAGE teknolojisine sahip OMP400 probumuzun performansını diğer üreticilerin yüksek hassasiyetli takım tezgahı problarına karşı test ettik ve onun performansının en iyisi olduğunu gördük. Sonuçları görmek ister misiniz?

Prob ile ölçümü basitleştiren yazılım

Renishaw problarının kolay kullanımlı olmalarını sağlamaya kendini adamıştır. Kapsamlı bir makro programları ve takım tezgahı uygulamaları serisi ölçüm programlarını hızlı ve yol gösterici biçimde hazırlamanıza imkan verir.

Tezgah performansını AxiSet™ teknolojisi ile kontrol edin

RENGAGE problu Axiset

Tezgah performansını dakikalar içerisinde ölçmek için AxiSet™ Check-Up teknolojisine sahip yüksek hassasiyetli problar kullanın.

AxiSet Check-Up, döner eksenlerin performansını analiz etmek ve yanlış tezgah ayarı, çarpışmalar veya aşınmalar nedeniyle ortaya çıkan problemleri tanımlamak için, kolay ve güvenilir bir proses sunar.

Planladığımız şekilde tüm karakteristikler için ± 1 µm hassasiyet elde edebildik. Bu yüksek hassasiyetli tezgah ile işleme, bilim adamlarının kabul görmüş fizik yasalarını yeniden düşünmeleri gerekip, gerekmediği üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Renishaw OMP400 probunun hassasiyeti ve güvenilirliği başarımızdaki kilit faktördü.

Almanya Ulusal Metroloji Enstitüsü (Almanya)

RENGAGE™ teknolojisi ile ölçüldüler

Müşterilerimizin üretim proseslerini geliştirmek amacıyla OMP400, OMP600, RMP400, RMP600 ve MP250 strain gauge probları nasıl kullandıklarını öğrenin.

Ürünlerimiz için mevcut ve gelecek performans gerekliliklerini karşılamak, sürekli olarak 1 μm'ye kadar hassas, şimdiye kadarkilerden daha küçük ve daha karmaşık parçaların üretilmesini gerektirmektedir. Bu nedenle güvenilir ayar ve ölçümler bu proses için önemlidir ve bizim RENGAGE™ teknolojini kullanma kararımızın temelini oluşturmaktadır.

Flann Microwave (İngiltere)

Renishaw avantajı

Renishaw'da dünya çapındaki 70'in üzerinde servis ve destek ofis ağımız aracılığıyla, müşterilerimize güçlü bir destek sunmanın kazandırdığı mükemmel saygınlığın keyfini çıkarıyoruz.

Teknik destek, eğitim ve tavsiye alın veya geniş stoklu Çevrim içi mağazamızdan yedek parçalar ve aksesuarlar satın alın.

Aksesuar seçenekleri

Takım tezgahı problarına yönelik, kalibrasyon şahit numunelerini ve tutucuları içeren aksesuar seçeneklerimizi keşfedin. Aksesuarlarınızı Renishaw’dan temin etmeniz prob ile ölçüm yapma ömrünüzü uzatır ve optimal performans sağlar.