Gezinimi atla

QuickLoad™ ray sistemi

Renishaw'un QuickLoad™ sistemi ile verimliliği arttırın, zamandan tasarruf edin ve hassasiyeti geliştirin.

QuickLoad ray sisteminin tanıtımı

Kameralı görüntüleme sistemleri için QuickLoad köşesi (QLC) serisinden ilham alan Renishaw CMM uygulamaları ile kullanılmak üzere QuickLoad ray sistemini geliştirdi. QuickLoad ray sistemi, taban plakalarını bir CMM’e yüklerken veya yerleştirirken tekrarlanabilirlik ve çoğaltılabilirliği korurken, arttırılmış hız ve esnekliğe imkan verir. QuickLoad ray sistemi parçaları hızlıca ölçme ve ayırma becerinizi en üst seviyeye çıkaracaktır.

Hızlı, etkili ve hassas

QuickLoad ray sistemi hızlı, kolay ve tekrarlanabilirdir. Kullanıcının birden fazla plakada ölçüm yapmak için parçaları ayarlamasına ve verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için onları etkin bir şekilde raya yüklemesine imkan verir. Uygulamasının basitliği sayesinde herhangi bir ilave eğitim gerektirmez, böylelikle ölçüm prosesinizi bir aksama olmadan çalıştırıyor olursunuz.

Özel olarak tasarlanmış QuickLoad taban plakaları her iki taraftan hızlı ayırma magnetleri ve yerleştirme pimleri kullanılarak QuickLoad rayına yerleştirilir. Bu tasarım, plakaların maksimum verimlilik ve rakipsiz tekrarlanabilirlik için yerleştirilmesini ve sabitlenmesini sağlar.

Esnek olmakla birlikte dayanıklı

QuickLoad ray sisteminin çok yönlülüğü, parçalarınızı ölçüm için ayarlarken dayanıklı bir iş tutma çözümü sağlamak üzere esnekliğe imkan verir.

Ray tasarımı CMM’inizde kullanılabilir ölçüm hacmini en üst seviyeye çıkarır. Ray CMM’in sol, orta, sağ granit plakasına veya mevcut bir modüler taban plakasına yerleştirilip, sabitlenebilir. Böyle olması, QuickLoad rayının bir veya iki tarafından faydalanan, birden çok plaka ve konfigürasyonun kullanılmasına imkan verir.

Öncü kalite

Renishaw’un geniş kapsamlı etiketlenmiş modüler fikstürle bağlama bileşenleri ve FixtureBuilder yazılımı ile kullanıldığında, alfanumerik plakalar kullanıcının her seferinde parçaları aynı şekilde ayarlamasını sağlar.

QuickLoad ray sistemi Renishaw'un endüstri lideri Nituff® sert anot ile kaplı alüminyum QuickLoad taban plakalarından faydalanır. Bu plakalar M6 dişli boyutunda mevcut olup, M4, M8 ve 1/4-20 seçenekleri talep üzerine sağlanır. Tamamen esnek bir yaklaşım için birden fazla plaka boyutu ve konfigürasyonunu birleştirme potansiyeline sahip, çeşitli kit seçenekleri bulunmaktadır.

 

Sonraki adımlar

QuickLoad ray sisteminizi sipariş etmek ve ölçüm verimliliğinizi arttırmak için bugün Renishaw Web mağazasını ziyaret edin veya yerel Renishaw satış ekibinizle iletişime geçin.

Karşıdan yüklemeler

QuickLoad™ ray uygulama galerisi