Gezinimi atla

Primo™ Total Protect (Primo Toplam Koruma)

İçiniz rahat olsun - onu sigortaladık

Primo™ Total Protect (Primo Toplam Koruma) kazara oluşan hasara karşı sigortalı olduğunuzu bilerek Primo sistemini güvenle kullanmanızı sağlar. 6-month Credit Token (6-aylık Kredi Dolum Jetonu) aktif durumdayken Primo sistemin tüm bileşenleri kazara oluşan hasara karşı sigortalıdır. Primo probunuz ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilecektir, böylece endişelenmeden prob ile ölçüm yapmaya devam edeceksiniz*.

* Şartlar ve koşullar geçerlidir.

Primo Toplam Koruma nasıl çalışır?

Primo Toplam Koruma, Primo 6-aylık kredi dolum jetonlarını satın aldığınızda aktif hale gelir ve Primo sisteminizi (Primo Radio Part Setter (Parça Ölçme Probu), Primo Radio 3D Tool Setter (Takım Ölçme Probu) ve Primo Interface (Arayüzü)) kredi dolum jetonunuzun ve sisteminizin seri numaralarının kaydedildiği tarihten itibaren altı ay boyunca sigortalar. Kaydedilebilecek 6-aylık kredi dolum jetonlarının sayısında bir sınırlama yoktur, yani daima sigortalı olabilirsiniz.

Halihazırda bir Primo sistem kullanıcısı iseniz, Primo Toplam Koruma sigortanızı aşağıdaki link aracılığıyla kayıt olarak aktif hale getirebilirsiniz. Sadece sisteminizin seri numarasını kredi dolum jetonunuzun numarası ile birlikte girin ve kredi dolum jetonunun altı-aylık kullanımı boyunca sigortalanmış olun.