Gezinimi atla

Primo™ sistemi nasıl çalışır

Primo Kredi Dolum Jetonları ile "kullandığın-kadar-öde" modelli takım tezgahı probları

Primo takım tezgahı prob sistemi benzersiz bir "kullandığın-kadar-öde" modelinden faydalanmaktadır. Uzun vadeli sözleşmeler veya taahhütler yerine, 6 aylık süre zarfında Primo sistemi sınırsız sayıda kullanmanıza imkan veren bir 6 aylık Primo Jetonu satın alıyor ve aktif hale getiriyorsunuz.

Kredi bittiği zaman, sistem kullanımını altı ay daha uzatmak için, sadece başka bir kredi dolum jetonu almanız yeterlidir. Yeni jeton istediğiniz zaman yüklenebiliyor ve kalan jeton miktarınıza ekleniyor. Takım tezgahı prob ile ölçme teknolojisi sağlayan bu yaratıcı yaklaşım yeni kullanıcılara bir takım avantajlar sunmaktadır:

  • Ekonomik ilk yatırım
  • Hızlı geri ödeme
  • Primo Toplam Koruma sigortası ile kazara oluşan hasara karşı koruma

Primo sistemi düşük maliyetli tezgahlarda bile yüksek performanslı prob ile ölçüm becerisini ekonomik bir hale getirmektedir.

Primo Credit Token (Kredi Dolum Jetonu) hakkında daha fazlasını öğrenin.

GoProbe yazılımı ve kullanım kolaylığı için GoProbe eğitim kiti

Ayrıca takım tezgahı problarını ilk kez kullanan kullanıcılar için Primo sistemin kolay kullanımlı olmasını sağladık. Her Primo sistemi benzersiz bir GoProbe yazılımı içermektedir; tek satırlı komutlar kullanarak, parça sıfırlama ve takım ölçme için, basit "hepsi bir arada" probla ölçme çözümü. GoProbe eğitim kiti, GoProbe yazılımını kullanarak çok sayıda işlemin programlanmasında size yardımcı olan, kapsamlı, kendi kendine çalışma paketidir. Söz konusu işlemlere aşağıdakiler örnek verilebilir:

  • Sistemin kullanıma hazır olmasının sağlanması
  • Parçaların sıfırlanması
  • Takımların ölçülmesi
  • Parça öğelerinin ölçülmesi ve denetlenmesi

Bir dizi eğitim aracı ve modülü, Primo sisteminizden en üst düzeyde faydalanmanıza imkan sağlamak amacıyla, bilmeniz gereken her konuda size rehberlik eder.

Akıllı telefonlarınız için bir GoProbe uygulaması da mevcuttur. Tek satırlık komutunuzu oluşturmak için, interaktif uygulamayı kullanarak, sadece parçanızın özelliğini ve gerekli değişkenleri seçin.

GoProbe hakkında daha fazlasını öğrenin.

İç rahatlığınız için Primo Total Protect (Primo Toplam Koruma)

Primo Toplam Koruma (PTP), dolum jetonu Renishaw websitesinde kayıt edildikten sonra bir altı-aylık süre için geçerlidir ve kazara hasara karşı ürünleri korumaktadır. Sistemin herhangi bir donanım elemanı hasar görürse, Renishaw onu hemen, ücretsiz olarak, değiştirecektir. Primo Toplam Koruma size iç rahatlığı sağlayan diğer bir Renishaw yeniliği olup, proses ve maliyet kontrolüne odaklanabilmeniz için sizi rahatlatır.

Primo Total Protect (Primo Toplam Koruma) hakkında daha fazlasını öğrenin.